28 medailí, z toho 7 mistrovských titulů pro SCM2020 při Favoritu Brno ve sprinterských disciplínách

24.06.2019 | TZ Favorit Brno, Foto: Favorit Brno

28 medailí, z toho 7 mistrovských titulů pro SCM2020 při Favoritu Brno ve sprinterských disciplínách

Fantastické bilance 28 medailí dosáhli jezdci SCM2020 na právě uplynulém dráhovém šampionátu. Zasloužili se o ni závodníci a závodnice z TJ Favoritu Brno, Sportcomplexu Břeclav, Cyklo Mikulášek a Drahanského sportu.

První den v týmovém sprintu dojeli na bronzové příčce závodníci Adéla Hermanová, Veronika Jandová a Gabriela Svobodová, na stříbrné příčce pak Veronika Jadrná, Veronika Zoubková, Anna Jaborníková, Michaela Poulová a Michaela Hřebačková a kluci Ivo Opluštil, Matyáš Muroň, David Karásek, Štěpán Široký, Marek Jelínek a Štěpán Telecký.

Druhý den šampionátu byly na programu sprinty všech kategorií a opět jsme dosáhli na medailovou žeň v podobě bronzové medaile pro Štěpána Širokého, stříbrných medailí pro Marka Jelínka a Veroniku Jadrnou a vytoužených titulů pro Annu Jaborníkovou a Veroniku Zoubkovou.

Závěrečný den šampionátu byly na programu dvě disciplíny a to keirin a 500 m s pevným startem. V první jmenované si pro tituly mistrů ČR dojeli Marek Jelínek a Veronika Zoubková, shodně třetí místa pak obsadily Veroniky Jaborníková a Jadrná.

Parádních výsledků dosáhli závodníci SCM2020 i v odpoledním programu. V závodě na 500 metrů s pevným startem dosáhli na metu nejvyšší a tím získali i mistrovský titul Marek Jelínek, Anička Jaborníková a Veronika Jadrná. Stříbrnou medaili vybojovala Veronika Zoubková a pro bronz si dojela Tereza Obořilová. „Děkuji všem závodníkům za předvedené výkony,  tato výjimečná sbírka mistrovských titulů a medailí potvrdila příslušnost sportovců SCM2020 při Favoritu Brno k absolutní špičce,“ pochválil vystoupení sportovního centra v Brně Lukáš Petr.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste