Baesteans a Havlíková vyhráli Toi Toi Cup ve Slaném

29.10.2019 | Jaroslav Svoboda, foto autor

Baesteans a Havlíková vyhráli Toi Toi Cup ve Slaném

Po dvou týdnech bez domácího závodění se opět přihlásil český cyklokrosový Toi Toi Cup a to netradičně ve sváteční pondělní den ve středočeském Slaném.

Na lehce pozměněné trati v domácím prostředí titulárního partnera seriálu se sešla mezinárodní konkurence (závody kategorie C1), ve které se ale chtěli prosadit i nejlepší čeští krosaři.

Fotoreportáž závodu mužů 

gallery


Fotogalerie závodu žen

gallery


Kompletní výsledky všech kategorií najdete ve výsledkovém servisu sportsoft.cz
Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


defekt
Výsledky nebudou?
29.10.2019 8:01:12
Potocký M.
Jo jo kde jsou ty časy kdy se doma běžně závodilo defakto každou sobotu i neděli. A regionální závody ve středu odpoledne. Je úsměvné a docela nepochopitelné že dnešní generace našich jezdců ( kupodivu i některých trenérů) bere jako standart a samozřejmost jeden závod v kalendářním týdnu. Když to jsou dva tak už to před startem druhého zmiňují jako svůj hendikep a trenéři jako blok závodů. Co je pak série závodů v posledním týdnu roku v Belgii??? Nepamatuji se že by se kluci vymlouvali před xx lety. Například když po pohárovém závodu v Domažlicích trenér Dukly Pardubice nechal kluky převlíknout poslal je na kolech směr Plzeň kde se jelo v neděli, tak zvaně odveta a tedy o body.
29.10.2019 12:23:23