Cykloškola Vojtěcha Berana - JÍZDA NA NESTABILNÍM POVRCHU - 9. díl

11.09.2018 | Alltraning.cz

Cykloškola Vojtěcha Berana - JÍZDA NA NESTABILNÍM POVRCHU - 9. díl

Správná jízda v nestabilních podmínkách patří mezi opravdové mistrovství každého bikera. Podle toho, jak se biker při jízdě vypořádá s blátem, volnými nebo kluzkými kameny, štěrkem, pískem, vodou, kořeny, mokrou trávou či ledem se sněhem, se hodnotí jeho technická zdatnost.

Tím, že zvládneme projet přes všechny nestabilní povrchy, se stáváme zkušenými bikery, kteří si poradí v jakémkoli terénu. V dnešním díle naší Alltraining cycling Academy vás naučíme jak správně na to.

gallery

REZERVACE KEMPŮ CYKLOŠKOLY V ČR A NA MALLORCE =================================================

SLEDUJTE NÁS TAKÉ: 

► Web: https://www.alltraining.cz/

► Facebook: https://www.facebook.com/alltraining.cz/

Tréninkové centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana je vám opět blíž. Připravili jsme pro vás komplexní výukový seriál, kde v jednotlivých lekcích jednoduše naučíme každého cyklistu správně jezdit i trénovat na HORSKÉM  kole. V našem výukovém seriálu vás provedeme metodickou řadou od úplných základů, až po technicky obtížné prvky při jízdě v terénu, které si můžete hravě osvojit na některém z našich tréninkových kempů techniky na horském kole po celé ČR tak, aby vaše jízda byla správná, bezpečná a hlavně i zábavná. Pro celé natáčení našeho seriálu Alltraining cycling Academy  jsme vybrali výjimečné prostředí slunné Mallorky, která nabízí ideální zázemí pro naše zahraniční tréninkové kempy.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste