Další novinka v RoadCupu: Krajem Blanických rytířů již 12. července
Seriál RoadCup čeká v letošním roce velká novinka. Závod nesoucí název Krajem Blanických rytířů se pojede v Trhovém Štěpánově 12. července a těšit se můžete na víkend nabitý cyklistikou. Akce se koná v rámci Mistrovství České republiky mládeže v silniční cyklistice. Poměřte se s budoucími hvězdami!
- Nejčtenější články
-
Almeida není připravený pomáhat Pogačarovi na Tour de France. Vueltu však chce vyhrát
-
Favoritem číslo jedna Tour Auvergne - Rhône-Alpes (2.UWT) je Paul Seixas. „Vyděsí“ Pogačara s Vingegaardem směrem k Tour ještě intenzívněji?
-
Spánek ve 2300 metrech, žádné bary a jediný cíl. Mathias Vacek odhalil zákulisí přípravy na Tour de France
-
Vítězem týmové časovky se stal Visma|Lease a Bike a z jeho středu Matteo Jorgenson. Del Toro po nevydařeném týmovém výkonu ztratil cenné vteřiny
-
Del Toro první na Grand Colombieru poté, co se zbavil Ayusa. Seixas po pádu předvedl obdivuhodnou stíhačku, ale v cílovém stoupání mu chybělo palivo