Dres Ineosu je hodně jiný, dres Astany jen s minimálními změnami

20.12.2022 | Jiří Vlasák, foto: Ineos Grenadiers, Bioracer, Astana Qazaqstan/Sprint Cycling

Dres Ineosu je hodně jiný, dres Astany jen s minimálními změnami

Už známe podobu dresů pro následující sezónu dalších dvou týmů: Ineosu a Astany. Britský tým přichází s dost odlišným designem, dres Astany naopak zůstává téměř totožný jako v letošním roce.

K novému designu dresů Ineos Grenadiers, které pocházejí z dílny firmy Bioracer, sdělil zástupce šéfa týmu Rod Ellingworth: „Tým zařazuje s naším dresem pro rok 2023 vyšší rychlost. Jsme nadšeni vývojem designu a doufáme, že naši fanoušci si tento nový vzhled oblíbí stejně jako my. Posun k červené odráží způsob, jakým plánujeme závodit – s vášní a odhodláním.“

Důležité je také zavedení výrazné oranžové barvy. Zvýší viditelnost našich jezdců během závodění, obdobně jako oranžová tréninková souprava, která jim má zajistit vyšší bezpečnost v silničním provozu,“ dodal Ellingworth.

loading...

Astana Qazaqstan naopak přichází s téměř totožnou podobou dresů, jaké vozili její závodníci v letošním roce. Jediná viditelnější změna je patrná na rukávech a ramenou, odkud zmizela označení dvou sponzorů. I výrobce je stejný, tedy společnost Giordana.

Na týmovém facebooku nalezneme komentář v tomto duchu: Naše souprava pro rok 2023, nasnímaná během oficiálního focení v průběhu kempu ve španělské Altea, má opravdu stejný design pouze s několika malými změnami. Nám se to totiž velmi líbí.

loading...

Jiří Vlasák
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equator
ESI
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE