E-BIKE škola - 5. díl

02.12.2018 | Ondřej Vysypal

E-BIKE škola - 5. díl

Vydáváme 5. díl našeho pravidelného seriálu o elektrokolech, jízdě na nich a souvisejících otázkách servisu a vybavení s názvem E-BIKEškola.

Zima na krku, ale v dalším díle E-BIKEškoly si užijeme ještě trochu sluníčka. Vyrazíme do lesa a ukážeme si, jak přejíždět překážky, pracovat s těžištěm, přeskočit kládu, jet po zadním kole a zkusit i populární bunny-hop. Poradí nám průvodci pořadem, mistři světa, Evropy a republiky v biketrialu Vašek Kolář, Ondra Šenk a Damjan Siriški. A také náš speciální host - závodník, šampion fourcrossu i endura, pořadatel závodů a biker Michal Prokop. V Servisním okénku řešíme uskladnění baterií přes zimu a jejich správné nabíjení, když se rozhodneme elektrokolo uprostřed zimy vytáhnout. Poradí nám odborník na slovo vzatý - výkonný ředitel firmy BP Lumen a zástupce značky Apache Lukáš Bárta. Jezděte, bavte se a inspirujte se E-BIKEškolou!

Tento pravidelný pořad připravuje redakce časopisu o elektrokolech Electric Bike Action v zájmu větší popularizace a propagace elektrokol a také pro edukaci jejich majitelů a uživatelů.

gallery


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste