Epických 2,052 km "Māori New Zealand Cycling Adventure"

01.08.2020 | Ride & Seek

Epických 2,052 km

Ride & Seek s nadšením oznamuje svůj první výlet na jižní polokouli s jediným cykloturistickým výletem na trhu, který prochází Severní a Jižní ostrovy Nového Zélandu.

V souladu s průkopnickým formátem „luxpedition“ společnosti vede 24denní, 2000+ km „Māori New Zealand Cycling Adventure“ neohrožené cestovatele na odvážnou výpravu z Aucklandu do Queenstownu, přes termální říši divů Rotorua, národní park Tongariro, země sopek proslavená Pánem prstenů, nedotčená pobřeží a ohromující jižní Alpy. Hosté budou každý den dojíždět do vybíraných hotelů a chat s bohatými příležitostmi ochutnat novozélandské prvotřídní víno, čerstvé mořské plody a jedinečnou kávovou kulturu. Prohlídka je rozdělena na dvě etapy, z Aucklandu do Wellingtonu a z Wellingtonu do Queenstownu, naplánovaná na 6. února - 1. března 2021 a začíná na 5 265 EUR za jednu fázi. Další informace naleznete na webových stránkách. Fotografie ve vysokém rozlišení si můžete stáhnout zde.

Tato jedinečná cykloturistická výprava na Novém Zélandu sleduje cestu fascinujících a inspirujících lidí, kteří cestovali přes oceán před 700 lety a dorazili na Severní ostrov poblíž začátku našeho dobrodružství,“ řekl zakladatel Ride & Seek Dylan Reynolds. „Jak jejich nově vzniklé osady rostly, Māori cestovali na jih dolů přes zemi sopek, gejzírů a geotermálních bazénků, které host zažije na kole v tomto epickém dobrodružství.

Mezi hlavní zajímavosti patří:

  • Jízda na kole podél prudkého pobřeží Queen Charlotte Sound.
  • Prozkoumávání geotermální říše divů kolem Rotorua s gejzíry a bublajícími bahenními bazény.
  • Jízda na kole přes zemi sopek, kterou proslavily filmy Pán prstenů.
  • Jízda trajektem ze severního ostrova přes Cookovu úžinu na jižní ostrov
  • Prožívání maorské kultury a její fascinující historií bohaté na písně a tance
  • Fotografování zasněžených vrcholů, údolí naplněných ledovci, vodopády a členitého pobřeží.
  • Jízda na Mt. Mount Ruapehu, aktivní sopka.
  • Wilderness Lodge Lake Moeraki, přední přírodní chata nabízející přírodní ráj starověkého deštného pralesa, nedotčených jezer a členitých pláží.
  • Ochutnávání fenomenálních vín Nového Zélandu
  • Četné národní parky světového dědictví

O společnosti Ride & Seek: Jsme celosvětová dobrodružná cyklistická společnost nabízející jedinečné historické trasy s kvalitním ubytováním, jemnou gastronomií a kulturním ponořením. Na našich výletech mohou cyklisté nejen vidět a jezdit na některých z největších silnic v Evropě, ale také navštívit některá z nejúžasnějších míst světa. Poskytování kulturního, historického i gastronomického nahlédnutí do oblastí, které navštěvujeme, je to hlavní, proč toto děláme. Naše speciality jsou historické cesty a kulturní dobrodružství.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste