Fotogalerie: Ve Slaném zvítězil Michael Boroš
10.10.2021 | Jaroslav Svoboda / jsphoto.cz
Mistr republiky Michael Boroš byl nejlepší v závodě českého poháru v cyklokrosu Toi Toi Cup. Ve Slaném porazil Matěje Stránského a Tomáše Paprstku. V ženách zvítězila mladičká Kristýna Zemanová, která porazila Janu Czeczinkarovou a Nizozemku Anne Terpstra.
Boroš svým vítězstvím navýšil vedení v průběžném pořadí Toi Toi Cupu. V úvodu rychlého závodu se Boroš nejdřív pral o vedoucí pozici s Tomášem Paprstkou. K nim se později přidal mladý Matěj Stránský. Paprstka neudržel tempo nasazené Stránským, který mezi muži závodí teprve prvním rokem a zkušeným Borošem. Mistr republiky se soupeře zbavil až v posledním okruhu a slaví prestižní vítězství.
Mezi ženami byla nejlepší teprve sedmnáctiletá Kristýna Zemanová. V úvodu se držela mistryně republiky Pavly Havlíkové, ale v druhé polovině závodu byla Zemanová lepší a souboj o vítězství svedla s Janou Czeczinkarovou. Zemnová byla ve spurtu rychlejší a vyhrála. Pro třetí místo si dojela špičková nizozemská bikerka Anne Terpstra.
Mohlo by vás zajímat
Na Bíteš se chystá 170 závodníků
25.03.2023
- Nejčtenější články
-
U Hradce Králové se otvírá specializovaná prodejna kol německé značky CUBE
-
Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš ŽIVĚ
-
Otevření obchodu Colnago & Assos ProShop v Opavě
-
Totální masakr na flanderských válečných polích. Snajpři z Jumba, Van Aert s Laportem, zničili peloton mezi Ypres a Wevelgemem
-
Dluhy Sazka Tour jsou uhrazeny, chystá se Czech Tour s nejvyššími ambicemi
- Nejkomentovanější články
-
Závodní program ATT Investments se kvalitativně posunul především o závody vyšší kategorie UCI, z nichž vyčnívá Tour de Hongrie
-
Mathieu sprintoval na vrchol, zatímco já už byl zničený svým vlastním zrychlením, řekl Tadej Pogačar k rozhodující akci
-
Víkend přinese dvě nejtěžší etapy Paříž-Nice. Dokáže někdo ohrozit Pogačara?
-
Tirreno-Adriatico 2023 Highlights - Stage 5
-
Zdeněk Štybar v denním úniku. Bora bránila Lennarda Kämnu. V cílovém stoupání se všichni snažili. Tečku ale udělal zase Primož Roglič!