„Těší nás, že v této prodejně zákazníkům můžeme představit kompletní sortiment produktů, včetně našich nejnovějších kolekcí a inovativních novinek, a pevně věřím, že nový koncept prodejny se bude líbit. Cílem bylo vytvořit jedinečný prostor, ve kterém se každý návštěvník bude cítit příjemně a bude moci v klidu a pohodlně vybrat a vyzkoušet si naše cyklistické oblečení,“ uvádí výkonný ředitel společnosti KALAS Josef Filip.

Nakupování bude i jedinečný zážitek. Zákazníci se mohou těšit na příjemné estetické prostředí, široký výběr zboží a možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou či prohlídku zajímavých fotografií a zarámovaných dresů.

loading...

Tábor – domov cyklokrosu, domov Kalas

Město Tábor je úzce spjato s cyklokrosem. Od roku 2001 se na táborské cyklokrosové trati konala tři mistrovství světa a dva evropské šampionáty, při nichž se čeští závodníci a závodnice prali o medaile a duhové dresy. Součástí prodejny je tedy i koutek oslavující úspěchy českého cyklokrosu z velkých mezinárodních akcí na táborské trati. Ikonické fotografie, duhový dres nebo zlatá medaile z roku 2001 – to vše si budou moci návštěvníci prodejny zblízka prohlédnout a částečně prožít onu elektrizující atmosféru z dění táborských cyklokrosů.

Mezi fotografiemi a zarámovanými dresy bude k vystavení i originální dílo věhlasného českého výtvarníka Lukáše Tomka známého z dua Tomski & Polanski, který často tvoří obrazy s cyklistickou tématikou. Svým typickým symbolistickým vyjádřením spojil město Tábor, cyklokros a Kalas. K dostání budou jak samotné umělecké tisky, tak i trika, mikiny nebo bidony s tímto jedinečným motivem.

Kolo mistra světa

Jedním z nejvýznačnějších závodníků, který již 5 let hájí barvy svého týmu v oblečení české značky KALAS, je Mathieu van der Poel. Nizozemský všestranný závodník sbírá triumfy napříč třemi disciplínami, jakými jsou cyklokros, silnice a horská kola, přičemž na svůj první titul mistra světa dosáhl v cyklokrosu právě na táborské trati v roce 2015. Od té doby posbíral vavříny na tak významných podnicích, jakými jsou klasiky Kolem Flander, Amstel Gold Race nebo prvenství v etapách na prestižních závodech Tour de France a Giro d’Italia. Na výjimečnost Mathieu van der Poela odkazuje jeho cyklokrosové kolo, které bude v prodejně vystaveno stejně jako několik působivých fotografií z jeho dosavadní kariéry.

Prodejna je snadno přístupná z dálnice vedoucí z Prahy do Českých Budějovic a nachází se necelé 3 km od dálničního sjezdu 79. Do značkové prodejny KALAS můžete zamířit i na kole a svá kola pohodlně opřít o pogumované cyklostojany.

Prodejna je otevřena ve dnech: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek od 8:00 do 15:30 a každou středu od 8:00 do 17:00. Nachází se na adrese Měšická 276, Tábor.