V letošním roce jsme testování spojili s tiskovou konferencí před začátkem sezóny.

Plány na letošní rok jsou zejména zajistit si nominaci na červnové Mistrovsví České a Slovenské republiky v Karlových Varech a Plzni, ve veteránských soutěžích bychom rádi získali titul Mistra ČR na silnici a bodovat chceme i v Českém poháru jak na silnici, tak i v MTB maratonu.

Pojďme si představit jednotlivé členy týmu:

Jan Marek U23 (Espoirs) – letošní maturant by měl být jedním z našich nejlepších závodníků, zaměří se zejména na silniční i bikové závody Českého poháru a mistrovsví republiky.

Ing. Ondřej Beran (Elite) – loňský vítěz VC elektrárny Chvaletice, se chce podobně jako Jan Marek zaměřit na Český pohár a mistrovsví republiky, zlobit chce i v menších MTB závodech.

MUDr. Pavel Jelínek (Elite) – několikanásobný vítez Jihočeské amatérské ligy, by měl ve svých 34 letech být oporou mladých závodníků v Českém poháru a na mistrovství republiky. Doufáme také, že opět obhájí vítězství ve své oblibené Jihočeské amatérské lize.

Ve veteránských kategoriích máme tři zástupce:

Karel Kopr (Masters B) – několikanásobný vítěz seriálu kritérií Na cesty cup a loňský vítěz Extraligy Masters, chce kombinovat své zavodění s rolí sportovního ředitele. Uvidíme, jak se mu tyto  dvě náročné role povede ustát.

Jan Kučera (Masters B) –  závodí především na horských kolech, kde dosáhl celé řady zajímavých umístění jak v národních, tak i mezinárodních závodech.

Ing. Jiří Hledík (Masters C) – ke kolu se vrátil po 25 letech a v loňské sezóně skončil celkově v Extralize masters na pěkném 4. místě.

Michaela Pithartová – mladší žáci (Minime), tato devítiletá závodnice se s kolem teprve seznamuje, jejím hlavním sportem je sportovní aerobic, ale na kole buduje potřebnou kondici a účastní se různých dětských závodů.

Dalšími již jen občasnými závodníky jsou Mgr. Miroslav Nováček, Ing. Martin Zaťko a Martin Háze.

Realizační tým:   Mgr. David Kovář, Ing. Luděk Čermák, MUDr. Miroslav Shacz, Václav Trojan, Jiří Kopr, Mgr. Lenka Jelínková a Monika Andrlíková.

Na fotografiích vidíte jednotlivé členy týmu KC Slavia Praha a také zaměstnance centra Vital – Praha, včetně ředitelky centra PhDr. Mileny Bučkové. Rovněž jsme dostali novou dodávku výživy značky Isostar, kterou nám předal přímo zástupce této značky pan Petr Čáp, který se též naší TK zúčastní.

Za podporu děkujeme firmám : Esatrade (Isostar), MČ Praha 10, Cyklošvec, Cyklosport Rik (CUBE), JV Tech, Tufo, Vital Praha a Bikemarast. 

Držte nám palce, ať se nám i 126. sezóna vydaří co nejlépe.

 

Fotografie naleznete na adrese:

https://drive.google.com/folderview?id=1Qpc6tyzHeHx4uGGGzOT3okn7RQdUnd5V

KC Slavia Praha z.s.