Liv Brava - nový cyklokrosový speciál

28.07.2020 | Marek Matějka, foto Liv

Liv Brava - nový cyklokrosový speciál

Liv připravil nový speciál na cyklokros pro Marianne Vos a všechny cyklistky, které si oblíbily zimní disciplínu. Liv Brava Advanced Pro nabízí špičkovou techniku.

gallery

Liv Brava Advanced Pro Series je závodní cyklokrosový speciál určený ženám. Liv se při vývoji zaměřil na ovladatelnost a okamžitou akceleraci. 

"Navrhli jsme kolo Brava Advanced Pro tak, aby se cyklistky na něm cítily jako na kole na míru. Naším cílem bylo dát závodnicím skvělý výkon a ovladatelnost, která se přenese na závodní okruh," říká Meg Hung, produktová manažerka Liv Cycling. "Proto má tohle kolo karbonový rám a vidlici, řízení OverDrive2 a unikátní stavbu spodní rámové trubky. Ta kolo udrží čisté a snadno nositelné přes všechny překážky." 

Geometrie kola je přizpůsobena ženám, Liv optimalizovalo rozložení hmotnosti, což cyklistkám umožňuje najít ideální pozici v sedle. Na vývoji a testování se podílela Marianne Vos, sedminásobná mistryně světa v cyklokrosu.

"V loňské sezóně jsem jezdila na prototypu. I když moje sezóna byla kratší, než měla být, tohle kolo mi pomohlo dostat se v každém závodě na úplný limit. Je to rychlý a hbitý závodní stroj s pevným rámem, skvěle ovladatelný a okamžitě akcelerující. Kombinace rychlosti a ovladatelnosti je v cyklokrosu klíčová," říká Marianne Vos o svém novém speciálu.

Liv Brava Advanced Pro má všechny potřebné moderní technologie - kotoučové brzdy, 12mm pevné osy, jeden převodník, průchodnost rámem pro až 45 milimetrů široké pláště a bezdušové pláště. "Důležitou výhodou je pevnost Bravy. Torzní pevnost a pevnost při šlapání jsou navrženy tak, aby přenášely veškerý výkon během závodu. Aby cyklistky dosáhly nejlepšího výsledku. Je to opravdu jako mít na trati tajnou zbraň," dodává Meg Hung.    


   Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste