Nové dresy od Alé pro Bahrain - Victorious a Groupama - FDJ jsou konzervativní i inovativní

10.12.2022 | Jiří Vlasák, foto: Alé / Bahrain-Victorious, Groupama-FDJ, Getty Sport

Nové dresy od Alé pro Bahrain - Victorious a Groupama - FDJ jsou konzervativní i inovativní

Italská firma Alé obléká řadu špičkových světových týmů. Od příští sezóny bude ale oblékat i český kontinentální ATT Investments. Nyní přinášíme podobu dresů Bahrain - Victorious a Groupama - FDJ pro příští rok.

Dres Bahrain Victorious si zachovává červenou a oranžovou barvu z posledních let, ale přidává víc černé. Dres obsahuje různé tvary diamantů. Černé plochy na hrudi, ve spodní části trika a na rukávech jsou nové. Díky tomu více vynikne bílý text se jmény sponzorů. Vyniká také světle modrý rukáv se sponzorem Al Salam Bank. Kalhoty, které jsou součástí nové sady, jsou černé a stejně jako tričko mají světle modrý pásek.

V takových barvách tedy budeme moci sledovat lídry Bahrain-Victorious Pello Bilbaa, Mateje Mohoriče, Mikela Landu, Damiana Carusa, Freda Wrighta či Phila Bauhause.

loading...

Typické modro-bílo-červené barvy Groupama-FDJ pro rok 2023 mizí. Francouzský tým bude jezdit příští sezónu v převážně tmavě modrém oblečení s červenými a bílými akcenty. Dres má různé oblasti s modrými odstíny. Všechna loga sponzorů jsou vytištěna bílou barvou. 

"Oblečení Groupama-FDJ bylo kompletně přepracováno a hraje s několika odstíny modré, s francouzskou vlajkou umístěnou podél zipu," uvedl ALÉ v tiskové zprávě.

V převážně tmavě modrém budou tedy k vidění výsledkoví tahouni týmu Arnaud Démare, Stefan Küng, Valentin Madouas, David Gaudu či Thibaut Pinot.

loading...

Jiří Vlasák
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE