Podcast - Retardér a chybějící tatranský profil
Hlavním tématem etapového závodu minulého týdne byl tzv. silniční nábytek, který způsobil hromadný pád epických rozměrů na Burgosu a také několik adrenalinových momentů v Polsku. Tour de Pologne má za sebou pravděpodobně nejslabší ročník poslední dekády, jelikož se vyhnulo Tatrám a většinu etap ovládli sprinteři.
- Nejčtenější články
-
Raději bych vyhrál Roubaix než Tour, říká Pogačar, který vyrazí na všechny jarní monumenty. Poprvé si vyzkouší Romandii a Švýcarsko
-
Mathias Vacek pojede Tour de France, bude pomáhat Pedersenovi ve spurtech a měl by dostat šanci na vlastní výsledek
-
Kryštof Král dostává příležitost k restartu: "Děkuji Zdeňku Štybarovi, který mě přesvědčil, že má smysl znova začít, a ATT Investments za důvěru."
-
Almeida zkusí vyhrát Giro i Vueltu. Del Toro bude debutovat na Tour po Pogačarově boku
-
Evenepoel vynechá Sanremo, Flandry i Giro. Na Tour de France bude lídrem společně s Lipowitzem