Povedené dresy Tour de Feminin v anketě a na prodej

21.07.2021 | Marek Matějka, foto Josef Vaishar/Cycling.photography

Povedené dresy Tour de Feminin v anketě a na prodej

Trikoty, které oblékaly ty nejlepší cyklistky při Tour de Feminin, se opravdu povedly. Dobrý nápad ředitelky závodu stylizovat listy lípy do grafiky dresů, dotáhli u firmy Kalas do zajímavého výrobku. Ten sklízel v Krásné Lípě a okolí uznání. A dresy jsou určeny také k prodeji. A tak tu máme anketu, která varianta se nejvíc líbí čtenářům RoadCyclingu.

Partnerem žlutého trikotu byl pochopitelně ten nejdůležitější sponzor, společnost ŠKODA Auto.

Po časovce jej oblékla Vittoria Bussi, do třetí etapy v žlutém nastupovala Joscelin Lowden, vítězným spurtem v předposlední etapě jí tento trikot vzala Corinna Lechner. Ovšem obrovským sólem v poslední etapě si dres domů odvezla Joscelin Lowden.

gallery


Zelený trikot sponzorovala Nobilis Tilia - lipová detoxikační péče.

Dres vybojovala Corinna Lechner, ale v průběhu závodu několikrát měnil majitelku. Nejdříve patřil Vitorii Bussi, poté vítězce 2. etapy Nině Buysman a následně ho oblékla Corinna Lechner, ale také v poslední etapě ho vezla Nina Buysman, protože Němka Lechner vezla žlutý dres.    

gallery


Vrchařskou soutěž vyhrála Joscelin Lowden díky dlouhému sólu v závěrečné etapě a sponzorem byly naše stránky RoadCycling.cz. Jako první ho převzala Norka Ingvild Gaskjenn. O vítězství ve vrchařské soutěži jela také česká reprezentantka Nikola Nosková a dres oblékla v poslední etapě.

gallery


O sponzorství mladé závodnice a bílý dres se postaral PX - Burza cených papírů Praha

Talentovaná cyklokrosařka a silničářka Shirin van Anrooij z Nizozemska převzala bílý trikot už po druhé etapě a dovezla ho až do cíle Tour de Feminin.  

gallery


Vyhlašoval se také trikot nejlepší domácí cyklistky a po poslední etapě patřil Tereze Neumannové. Většinu závodu patřil Nikole Noskové. 

gallery

Autorem návrhu opravdu povedených dresů je grafik Jakub Tayari


Pořadatelé nabízejí i trikoty, které měli k dispozici v letošním ročníku k prodeji:
Letošní 33. ročník Škoda Auto Tour de Feminin proběhl za účasti 24 mezinárodních týmů ve skvělé divácké atmosféře. Do dalších let máme mnoho nápadů a nemalé plány. K jejich realizaci bychom potřebovali i vaši pomoc! Chtěli bychom vám, věrným fanouškům, dát jedinečnou nabídku a zároveň tak pomoct s financování závodu, které letos bylo shodou Covidových událostí napjaté.

Dlouholetá série každoroční bitvy o královnu Českého Švýcarska byla v roce 2020 kvůli světové pandemii přerušena a chvílemi to vypadalo, že půjde o přerušení definitivní. S tím se však nechtěla ztotožnit parta lidí, pro kterou je tento závod jednou z ikon Šluknovského výběžku, a tak se více jak třicetiletech tradice chopili organizace. To, že je Tour de Feminin unikátním dílem se ukázalo už při registracích, kdy se o účast v závodě hlásil počet týmů, který citelně převyšoval kapacity. Dál vše potom bylo ještě víc znát přímo na místě, kde se i přes občasné nepřízně počasí přišlo na jednotlivé etapy podívat úctyhodné množství fanoušků a podporovatelů. V neposlední řadě bylo také celé kouzlo znát při spolupráci s dobrovolníky.


Neradi bychom nás všechny o tyto zážitky připravili, proto jsme se rozhodli dát k dispozici lídrovské dresy vyrobené výhradně pro účely třiatřicátého ročníku! Koupí žlutého, zeleného, bílého, puntíkatého nebo českého dresu, tak můžete získat upomínkový předmět na letošní ročník, udělat radost svému blízkému, a zároveň podpořit Tour de Feminin v cestě k dalším ročníkům. A třeba se tak i s vaší pomocí dokáže dožít padesátého ročníku.

Od každé varianty dresu nabízíme 4 kusy a navíc jeden dres z každé soutěže je podepsaný jeho vítězkou! Všechny dresy jsou ve velikosti S. Cena za dres je na každém z vás. Kdo by nechtěl dres nezoufejte! Do budoucna bychom rádi měli i nějaké menší upomínkové předměty.

Velice si vážíme každého z příspěvků!

Děkujeme, organizační tým Tour de Feminin

Marek Matějka
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste