Pozvánka na Ötztaler SocialCycle Marathon 2020

09.06.2020 | World of Freesports

Pozvánka na Ötztaler SocialCycle Marathon 2020

Neobyčejné časy vyžadují neobyčejný maratón. Proto organizátoři Ötztaler Cycle Marathon nabízejí cyklistické komunitě skutečně jedinečnou charitativní akci na ''Ötztaler Race Weekend'' od 28. do 30. srpna. Každý cyklista - silniční, MTB, gravel, na tom nezáleží - může jet Ötztaler SocialCycle Marathon podle sebe na své oblíbené trase.

Tento rok byl maraton odložen až na příští rok kvůli pandemii koronaviru. Odložení se ale nakonec nekoná, a proto se Ötztal SocialCycle Marathon bude konat o víkendu 28. až 30. srpna. Každý závodník bude moci absolvovat 238 km dlouhý maraton na své vlastní oblíbené trase, kterou může dokončit za jeden až tři dny. 238 km za jeden den získá účastníkům zlatou medaili, za dva dny stříbro a za tři dny bronz.

Cyklistika je v Ötztalu srdeční záležitost. Chceme využít našeho odhodlání a vášně pro cyklistiku a udělat něco dobrého, obzvlášť v těžkých časech, jako jsou tyto. Peníze shromážděné v průběhu maratonu budou v plné výši darovány "Netzwerk Tirol hilft" humanitární organizaci, která pomáhá tam, kde stále nejsou žádné známky státní pomoci,“ říká organizátor Dominic Kuen.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste