Řeha zvítězil v Hlohovci, závodu dominovali mladíci Elkov Kasper

25.03.2023 | Marek Matějka, foto Jan Brychta

Řeha zvítězil v Hlohovci, závodu dominovali mladíci Elkov Kasper

Filip Řeha zvítězil v prvním českém závodě Trofeo Cinelli - Synett. Dvaadvacetiletý cyklista týmu Elkov Kasper vyhrál po sólovém úniku. První tři místa v cíli sebrali jezdci hradeckého týmu. Druhý skončil Tomáš Přidal a třetí Štěpán Telecký.

Tradiční otevírák silniční sezóny v Hlohovci startoval s malými rozestupy mezi třemi kategoriemi. Nejdříve vyrazili junioři, o tři minuty později jezdci U23 a o další minutu později jezdci elite. Ti se však vůbec nedostali do boje o vítězství na pásce, protože třiadvacítkáři jeli tak rychle a dobře, že si rozdělili první tři místa. Filip Řeha, Štěpán Telecký a Tomáš Přidal z Elkov Kasper zaútočili ze skupiny 17 cyklistů, kde byli pouze jezdci U23 a junioři. 

Závodníci elite se snažili dostat dopředu, nejvíc práce odvedl tým ATT Investments, ale mladíky z Elkovu dostihnout nedokázali. Řeha dokončil osamoceně, druhý projel cílem Přidal, s týmovým kolegou Teleckým nespurtovali. Mezi juniory zvítězil Jan Bittner, druhý skončil Štěpán Zahálka a třetí Robert Kobr. Nejlepším mužem v elite byl nakonec Richard Holec z Tufo-Pardus Prostějov, který porazil jezdce ATT Investments Daniela Turka a Pavla Kelemena.

 


 

Marek Matějka
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equator
ESI
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE