Roman Kreuziger opět pojede IL Sano Cup

15.06.2020 | TZ AC Sparta Praha

Roman Kreuziger opět pojede IL Sano Cup

Roman Kreuziger bude opět startovat v úterý 16. 6. na IL Sano Cupu - jede se Velká cena VSP auto Plzeň - zastoupení Mercedes-Benz.

Start na cyklistickém kritériu v Plzni po pódiovém umístění Henri Uhliga v posledním dílu z Teamu Rad Net Rose zvolí i zástupci dalších německých týmů LKT Brandeburg a KED - Stevens Berlin. V rámci závodní přípravy pojede i Roman Kreuziger NTT Pro cycling, Daniel Turek z týmu Israel cycling academy a kompletní Dukla Praha s posledním vítězem Nicolasem Pietrulou. Na stupně vítězů se bude chtít vrátit i Petr Kelemen z polského CCC Development teamu. Na startu by neměl chybět ani Petr Vakoč Pro tour team Alpecin - Fénix a kompletní team Topforex - Lappiere, AC Sparta Praha, CK Příbram a CT Weber s Martinem Boubalem.

Přihlášky můžete již vyplňovat. Startujeme v 17 hod. žákovskou - kadetskou kategorií na 22 km a po dojezdu cca v 17:30 vyjede Elita. Hlavní závod se jede na 67 km s bodováním v každém okruhu 2 a 1 bod. Tipovací soutěž pro diváky a účastníky na vítěze závodu o 1000 Kč se uzavírá 30 okruhů před cílem a při shodnosti tipu rozhoduje čas vítěze.


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste