Ve spolupráci s La Vuelta a ZYCLE je akce navržena tak, aby uspokojila jezdce všech úrovní a umožnila jim vyzkoušet si své dovednosti na stejných trasách jako profesionálové. 

Máme velkou radost, že i letos můžeme být partnerem La Vuelta a opět přinést i výzvu La Vuelta Virtual. Tato legendární a náročná Grand Tour přenesená do virtuálního prostředí ROUVY umožňuje ochutnat indoor cyklistiku nadšencům z celého světa a v pohodlí jejich domovů,” komentuje kampaň Petr Samek, generální ředitel ROUVY, které patří do portfolia skupiny Pale Fire Capital

Výzva „La Vuelta Virtual“

La Vuelta Virtual se letos soustředí na téma „Ride Your Dream“ a je středobodem kampaně, která právě odstartovala a potrvá do 23. dubna 2023. Challenge má 3 etapy. Účastníci musí absolvovat čtyři trasy La Vuelty na platformě ROUVY a  60 nejrychlejších bude pozváno k závodu v soukromém virtuálním kvalifikačním závodě v Madridu. Následně 5 vítězů pojede svůj sen exkluzivně jako hosté ROUVY v rámci 78. ročníku španělského závodu v termínu 16. do 18. září přímo v Madridu. Zde budou na pódiu ROUVY soutěžit o první cenu - dres vítěze La Vuelta Virtual Grande Finale. Další den pojedou část závěrečné etapy La Vuelta před pelotonem, poté se na finále podívají z VIP prostoru a setkají se se svými cyklistickými hrdiny. Další ceny mohou vyhrát všichni účastníci, kteří se účastní výzvy, včetně ZYCLE Smart ZDrive, sad dresů a cyklistických kalhot ROUVY Santini.

Fanoušci klasického závodu se mají nač těšit - už v létě budou zpřístupněny další nové trasy La Vuelta, natočené pomocí nového unikátního digitálního 360° videa s technologií OmniMode™.

Cyklisté, kteří se chtějí virtuálně zúčastnit série La Vuelta, potřebují:  kolo, chytrý trenažér, zařízení s ROUVY (telefon, tablet, počítač nebo Apple TV připojené k internetu) a platný uživatelský účet u ROUVY. 

Registrace jsou otevřeny zde.