Je skutečně ohromující vidět tisíce cyklistů a triatlonistů z celého světě, jak díky zapojení do našich závodům pomáhají těm, kteří přišli o všechno při děsivém zemětřesení. Jsme velice vděční všem, kteří se zúčastnili,“ komentuje zapojení komunity CEO Challenge Family, Jort Vlam, a dodává: „Velké poděkování patří lidem v ROUVY, že to tuto událost na své platformě umožnili, a jsme velmi rádi, že můžeme jménem všech našich sportovců předat šek Červenému kříži od obou společností společně."

Jsme nesmírně hrdí na komunitu ROUVY, která se sešla, aby dala najevo podporu naší iniciativě. Ačkoli jsou Turecko a Sýrie od nás velmi vzdálené, tento neuvěřitelný projev solidarity spojil tisíce cyklistů a umožnil nám společně významně přispět k podpoře obnovy těchto zemí. Jsme skutečně dojati sílou naší komunity zapojit se v tak hojném počtu do této kolektivní sportovní výzvy. Zájem sportovců a touha pomoci nás s Challenge Family inspirovaly ke zvýšení celkové vybrané částky na celkových 30 000 amerických dolarů,” uvedl Petr Samek, CEO ROUVY, které patří do portfolia skupiny Pale Fire Capital. 

Prostředky získané v této charitativní výzvě použije Červený kříž na zajištění zdravotnického materiálu do postižených regionů. Více informací o ROUVY naleznete na jejich webu