ToiToi Cup v Kolíně

11.11.2018 | Jaroslav Svoboda

ToiToi Cup v Kolíně

Do své druhé poloviny se v sobotu přehoupl pohárový ToiToi Cup ve středočeském Kolíně.

Na místní trati, která je známa svými písečnými pasážemi se závodilo v kategoriích C1 za účasti zajímavých závodníků. Nejen na jejich počínání se podívejte níže v galeriích:

gallery

1. Diether Sweeck, 2. Braam Merlier (oba Belgie), 3. Jan Nesvadba (ČEZ Cyklo team Tábor), 4. Marek Konwa (Polsko), 5. Tomáš Paprstka (Expert CZ - Scott team Kolín)


gallery

1. Jana Czeczinkarová (Mitas Trek), 2. Kateřina Nash (Cliff bar), 3. Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n. N.)


Krátké výsledky:

Kadetky (společně kadetky a žákyně) (51 startujících): : 1. Kateřina Hladíková (Ivar CS - Author team), 2. Aneta Novotná (Adastra Sokol Veltěž), 3. Kristýna Zemanová (TJ AŠ Ml. Boleslav)

Žáci (společně žáci starší + mladší) (76 startujících): 1. Václav Ježek, 2. Filip Samec (Ivar CS - Author team), 3. Richard Kobr (Dukla Praha)

Kadeti (37 startujících): 1. Matěj Stránský (Ivar CS - Author team), 2. Matyáš Fiala (ČEZ Cyklo team Tábor), 3. Pavel Jindřich (TJ Stadion Louny)

Junioři (37 startujících): 1. Tom Lindner (Stevens rating Team), 2. Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor), 3. Tomáš Ježek, 4. David Šulc, 5. Josef Hladík (všichni Ivar CS - Author team)

Kompletní výsledky všech kategorií najdete na stránkách cyklokros.cz

Foto Jaroslav SvobodaMohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Potocký M.
Opět jsme viděli jak naše Elita zaostává za průměrem cyklokrosové špičky. Ano Nesvadba se snažil a pro někoho to mohlo vypadat že soupeře dostává pod tlak. Ale skutečnost je jiná, naši závodníci jedou stylem časovka start cíl. Jak se jezdí cyklokros opět předvedl Hekele. Start se mu nevydařil ale během několika kol doslova přílétl na špici, na nic nečekal a začal nastupovat. Ano překypoval dynamikou, chutí závodit. Věk je v tomto ohledu nezanedbatelný faktor který zvýhodňuje ty mladší. Naopak ti mladší jeli jak veteráni, udržovali vysoké tempo s občasným rádoby zrychlením. Tak že závodníci ze zahraničí co si přijeli pro umístění na bedně, jen kontrolovali vývoj. A v závěru jednou zaútočili, ano každý jednou. A bylo z toho první a druhé místo. Konec tečka. Nejsem slepej a vidím realitu. Bohužel tito naši závodníci jsou produktem této doby, stejně jako řada nově vystudovanejch trenérů. Přitom by se lidově řečeno stačilo podívat do zrcadla a říct si. Dneškem počínaje si přestanu lhát a začnu poctivě pracovat. Není až tak důležité jak nám lže naše okolí (podbízí se, plácá nás po zádech) ale záleží na každém jednotlivci jak se chová vůči sobě. Přeji všem příjemný den.
13.11.2018 11:00:24