Tým Sparty bude bránit dres lídra soutěže

28.06.2021 | Jan Kotal

Tým Sparty bude bránit dres lídra soutěže

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – pátý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ.  V dresu lídra seriálu se představí Richard Haberman (AC Sparta Praha), který vede soutěž o dva body před Martinem Boubalem (Hello CTW).

V Plzni tak očekáváme souboj Habermannova týmu AC Sparta Praha s týmem Martina Boubala (Hello CTW), zapojit se budou chtít i dráhaři Dukly Praha v čele s Pavlem Kelemenem.

V dresu vedoucí závodnice kategorie ženy LIV Bohemia Sekt Cupu se představí Hana Heřmanovská (SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch).

Pro kategorii starší žáci, kadetky, kadeti a juniorky je připraven závod Velká cena RKCA (Roman Kreuziger Cycling Academy) kde první kategorie jede závod na 15 kol od 15:45 hod. A druhá mládežnická kategorie jede závod na 30 kol od 16:20 hod. Každé třetí kolo bodovací a v průjezdu jeden bod.

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii Elite, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1 bod.

V úterý 29. června od 17:30 hod tak pokračuje 5. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2021, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži elite a masters.

 

 

 

 

 


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste