Unlimited KM Trading CZ rozjel sezónu 2023 již tradičně ve Španělsku

01.03.2023 | TZ Unlimited KM Trading CZ

Unlimited KM Trading CZ rozjel sezónu 2023 již tradičně ve Španělsku

Na začátku února část týmu odcestovala do Morairy na týmové soustředění. Již v polovině února dorazil zbytek týmu a připojil se k náročnému tréninkovému programu. V oblasti Calpe jsme najezdili spoustu hodin, kilometrů a výškových metrů, které by nám měly pomoci se zase posunout o kousek ve výkonnosti, kterou budeme potřebovat v závodech.

Skvělá spolupráce se rozvinula mezi naším týmem a poskytovatelem ubytování Moraira Villa Holidays. K dispozici pro správnou regeneraci nám byla vířivka pro 4 osoby. Pro zpracování správné výživy venkovní a vnitřní kuchyň. Ve volných chvílích jsme mohli hrát biliard a stolní tenis. Aby to nebylo jen o tréninku, do programu jsme zakomponovali i výlety, regeneraci a třeba i skvělé grilování ryb. Určitě se sem plánujeme vrátit.

Po návratu v polovině března plánujeme závod v Itálii, kde budeme bojovat na závodě Granfondo Sanremo – Sanremo 2023. Naopak v České republice se ukážeme na TDK Classic. Následně nás tradičně čeká závod VC Hlohovce + Škoda cup 2023 Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš. O měsíc později se těšíme na dva parádní závody v Krásné Lípě a České Kamenici, které se jedou ve stejném seriálu, ale také v dopoledních hodinách je bude provázet závod amatérů. Nechte se překvapit, kde nás uvidíte.

V plánu máme samozřejmě spoustu závodů a za zmínku stojí plánovaná účast na etapových závodech, které odstartujeme již tradičně na RBB Tour, který je opravdu parádní a umocňuje to i příroda České Kanady. Další etapový závod bude již doma a to doslova. Chystáme se na zcela nový etapový závod, který se jede v Českém Švýcarsku s názvem Bohemia Swiss Tour. Moc se těšíme i na domácí závod Tour de Zeleňák a neopomineme ani Českolipský silniční pohár.

V průběhu celého roku se budeme soustředit na Lausitz cup, kde v letošním roce budeme pořádat ve spolupráci s firmou KM Trading CZ jeden z jeho závodů. Bude to vůbec první zahraniční závod, který Lausitz cup bude mít.

Pro letošní rok došlo na výrazné omlazení týmu. Kdy do týmu vstoupili známá jména z cyklistického pelotonu (Gerwin Pieter Coljé (NED), Martin Kubišta, Jan Kadaně....a další), ale také třeba úspěšný závodník a juniorský olympionik v běhu na lyžích Adam Matouš.

Díky patří našim sponzorům v čele s KM TRADING CZ. Dále pak STRAVOVÁNÍ HOLEC s.r.o, PROPROJEKT, TISK ŠEDIVÝ a městu Rumburk za podporu, bez těchto by se to opravdu neobešlo!


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equator
ESI
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE