Získej podepsaný dres své cyklistické hvězdy a přispěj zároveň na dobrou věc

21.02.2019 | TZ

Získej podepsaný dres své cyklistické hvězdy a přispěj zároveň na dobrou věc

Chcete podepsaný dres Petra Sagana nebo Romana Kreuzigera a zároveň pomoci malé Alex stát se reprezentantkou? Stačí se zapojit do dražby.

Více o dražbě dresů slovy Jan Koubíka z BikeHero:

Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Romana Kreuzigera a Ondřeje Cinka, jejíž výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím jedenáctiletou Alex při cestě za jejím snem!

Loni v létě jsme oslovili naši kamarádku, extrémní bikerku a sportovkyni, Markétu Peggy Marvanovou ( www.peggymarvanova.cz ) s nápadem dát naší cyklistické výzvě BIKE HERO ( www.bikehero.cz ) i druhou tvář. Jsme rádi, že tento náš projekt lidi baví a je pro mnohé z nich výzvou, ale stejně důležité pro nás bylo, aby zároveň i pomáhal. Peggy nás tehdy seznámila s 11letou Alex, která bohužel v životě neměla tolik štěstí jako většina z nás. Do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. Ale ta holka je opravdu velká bojovnice a navzdory osudu je jejím velkým snem reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na závodech na handbiku a triatlonu.

Její příběh nás zaujal natolik, že téměř okamžitě slovo dalo slovo a ještě za pomoci Pavla Zacha (ze
Sport pomáhá www.sportpomaha.org ) vznikla takřka přes noc sbírka pro Alex.

https://www.darujme.cz/projekt/1201318fbclid=IwAR2LrRj88mECbI7BCUQtSztCL9yKF7RcJxrhEpUta2x7s1ANdweVLEoTkPA

Alex ke splnění svého snu potřebuje speciální běžeckou formuli (běhátko) v hodnotě 100.000 Kč a na carbon handbike 250.000 Kč, které jí umožní zvládnout triatlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. Do dnešního dne se podařilo vybrat částku 132 tisíc korun za kterou všem moc děkujeme.

Oslovili jsme proto přes naše kamarády a známé profesionální cyklistické hvězdy s žádostí o to, zda
nám poskytnou svůj podepsaný dres do charitativní dražby, jejíž celý výtěžek půjde na splnění snu
jedné malé bojovnice. Podařilo se nám tak získat podepsaný duhový dres mistra světa Petera Sagana, reprezentační dres s podpisem olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého, cyklistickou vestu Romana Kreuzigera a v neposlední řadě také dres Ondřeje Cinka. Chceme tímto všem kdo nám pomohl, moc poděkovat.

Nyní tak máte jedinečnou šanci získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy a zároveň přispět na dobrou věc.

Peter Sagan - https://aukro.cz/peter-sagan-original-podepsany-dres-mistra-sveta-6942967119

Jaroslav Kulhavý - https://aukro.cz/jaroslav-kulhavy-original-podepsany-reprezentacni-dres-6943304716

Roman Kreuziger - https://aukro.cz/roman-kreuziger-original-podepsana-tymova-vesta-6943304946

Ondřej Cink - https://aukro.cz/ondrej-cink-original-podepsany-tymovy-dres-6943305085

Foto BikeHero
Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste