Ackermann vítězí v Almerii

17.02.2020 | Marek Matějka, foto BORA - hansgrohe / Bettiniphoto

Ackermann vítězí v Almerii

Pascal Ackermann obhájil vítězství Clásica de Almería ve Španělsku. Německý sprinter porazil Alexandra Kristoffa a Eliu Vivianiho.

Pascal Ackermann (BORA - hansgrohe) se dočkal prvního letošního vítězství. Obhájil loňský triumf na Clásica de Almería. V Roquetas de Mar využil práce svého týmu a jasně zvítězil. 

"Jsem moc rád, že jsem vyhrál a doufám, že budu pokračovat stejně po zbytek roku. Letos jsem dojel dvakrát druhý tady ve Španělsku, takže je pěkné konečně protnout cíl na prvním místě. Kvůli větru to byl těžký závod. Očekávali jsme terezíny a několikrát jsme zkoušeli rozdělit peloton a s námi několik dalších týmů. Ale moji kolegové dnes odvedli úžasnou práci, stoprocentně mi věřili, takže jim musím poděkovat. Na konci jsme udělali malou chybu při rozjíždění sprintu, ale dostal jsem se do háku za jiného závodníka a věděl jsem, kdy začít sprintovat, takže to nakonec fungovalo," říká o závodě Pascal Ackermann.  

Clásica de Almería je většinou velmi větrným závodem a právě kvůli větru byla pětičlenná skupina uprchlíků dostižena už 55 kilometrů před cílem. Poté už se týmy sprinterů začaly tlačit dopředu. Ackermann byl v cílové rovince nejrychlejší a stal se prvním jezdcem v historii závodu, který vítězství obhájil. 


Návleky na ruce Endura Thermolite...

Prodejna Specialized KOLASVORADA nabízí ve...

399 ,- Více..

WHYTE T-130 S - % VÝPRODEJ DEMO KOLO (...

NA DEMo KOLO POSKYTUJEME PLNOU ZÁRUKU JAKO...

55990 ,- Více..

WHYTE S-150 Carbon RS - % VÝPRODEJ DEMO...

NA DEMO KOLO POSKYTUJEME PLNOU ZÁRUKU JAKO...

75590 ,- Více..

WHYTE T-130 Carbon R - % VÝPRODEJ DEMO...

NA DEMO KOLO POSKYTUJEME PLNOU ZÁRUKU JAKO...

64390 ,- Více..