Závodilo se obdobně jako v první etapě opět za deště.

Stejný čas jako vítězi dnešní etapy Mihkelu Räimovi z polského Mazowsze, který předešlé čtyři roky jezdil v Israel Cycling Academy, byl připsán 38 dalším cyklistům. Z našich mezi nimi byl na posledním 39. místě pouze Adam Ťoupalík, což mu zajistilo celkové 5. místo a 15 UCI bodů.

Adam Ťoupalík poté, co vloni získal mistrovský titul na silnici.

Vojta Řepa (Kern Pharma) má ve výsledkové listině dnešní etapy ztrátu 11 vteřin a čtveřice Bárta, Schlegel (oba Elkov Kasper), Fiala a Camrda (oba Topforex ATT Investments) 21 vteřin.

Posledně jmenovaný se po včerejším výborném výkonu umístil nakonec na 21. místě jako druhý nejlepší z Čechů. V červnu mu bude teprve dvacet let. Otec Karel Camrda, bývalý amatérský mistr světa v cyklokrosu, je určitě pyšný.

Karel Camrda ve včerejší etapě, kterou dokončil na 17. místě.

Z 29 týmů na startu skončil Elkov Kasper na 8. a Topforex ATT Investments na 17. místě. Soutěž ovládlo italské Bardiani před španělským Kern Pharma, oba týmy jsou v kategorii "Pro". Nejlepším vrchařem se stal Daniel Savini z Bardiani.