David Šulc 4. na Koppenbergu

01.11.2019 | Jiří Vlasák

Dnes se odjel v Belgii další z UCI cyklokrosových závodů kategorie C1. Jeho zvláštností je, že se jede na ikonickém "Dlážděném kopci" známém z jedné z nejslavnějších silničních klasik Kolem Flander: Koppenbergu. Na start se postavili i naši krosaři a neztratili se!

Dresy našich cyklokrosařů se objevily ve dvou kategoriích. Naše jednička Michael BOROŠ ještě včera večer přebíral cenu za nejlepšího cyklokrosaře při vyhlášení Krále cyklistiky, dnes už stál na startu a nedopadl špatně: za vítězným Iserbytem, který se už konečně brzo dočká srovnatelné konkurence v podobě Mathieu Van der Poela, zaostal sice o 4,5 minuty, ale na solidním 11. místě, když před ním samozřejmě dojeli většinou domácí Belgičané, doplnění dvěma Nizozemci a druhým Britem Pidcockem.

Zato skvěle si vedl odchovanec IVAR CS Author teamu David ŠULC - aktuální česká juniorská dvojka - který na 4. místě zaostal za vítězem o 45 vteřin a na bronz mu chybělo pouhých 6 sekund. Na 12. místě dojel Matyáš Fiala (ČEZ cyklo team Tábor) a 23. jeho týmový kolega Václav Dostál.

Karbonové kolo SUP XP 929 CRB, 1x11

Prodám horské kolo Superior XP 929 CRB ve...

28000 ,- Více..

Sleva -25% na NOVÉ kolo Specialized...

Prodejna KOLASVORADA nabízí ve slevě-25% na...

26990 ,- Více..

Plášť Vittoria Barzo TNT 2.25 (2.1),...

Nabízíme k prodeji špičkový rychlý XC plášť...

799 ,- Více..

NOVÉ mechanické diskové třmeny Tektro -...

prodám NOVÉ mechanické diskové třmeny Tektro...

699 ,- Více..