Harry Tanfield podepisuje do AG2R La Mondiale

12.11.2019 | Jiří Vlasák, foto: WCH Yorkshire

Harry Tanfield je medailistou ze světového šampionátu v Yorkshire, ovšem z diskutabilní smíšené štafety, kde bral společně s kolegy a kolegyněmi bronz poté, co Italy postihly mechanické problémy.

Bývalou Katushu si pomalu a jistě rozebírají ostatní týmy první a druhé divize. Aktuálně už osm chlapíků našlo uplatnění v jiných týmech WorldTour a čtyři v ProConti. O deseti ještě není jasno. Kittel a Špilak to zabalili. 

Posledním z těch, kteří mohou mít konečně klid, je 24 letý Brit (na snímku uprostřed), jehož zatím největším individuálním úspěchem je vítězná etapa z Tour de Yorkshire z roku 2018. Debut ve WT, kterým bylo letošní angažmá v Katushi, hodně ovlivnilo zranění kolenní šlachy.

Už jsme Harryho sledovali dva roky a letos jsme ho konečně získali do týmu. Jsme rádi, že můžeme podepsat takového talentovaného jezdce, od kterého si slibujeme především posílení v časovkách. Důležitou roli by měl hrát i na klasikách,“ řekl Vincent Lavenu, manažer týmu AG2R La Mondiale. 

"Jsem z této příležitosti velmi šťastný, je to pro mě opravdu motivující!" komentuje podpis roční smlouvy Tanfield. "Jsem stále mladý a stále se mám co učit. Nemohu se dočkat, až sezóna začne."

Trail / XC Rám TREK Stache

Prodám trailový rám TREK Stache. BOOST osa...

12000 ,- Více..

Cube Agree

Prodám silniční kolo Cube Agree,rám...

15000 ,- Více..

Trek Slash 9.8, Vel. M, 2019

Ahoj, prodám kolo Trek Slash, velikosti M,...

59000 ,- Více..

Jednopřevodník PMP pro MTB - Shimano i...

Sram Direct mount - Offset 6mm - 30 / 32 /...

1050 ,- Více..