Katusha z profesionální cyklistiky nemizí

04.11.2019 | Jiří Vlasák, foto: Sirotti

World Tour tým Katusha sice s rokem 2019 končí své 14 leté působení v profesionální cyklistice mužů, ale od příštího roku bude jedním z hlavních partnerů týmu, v kterém letos závodila naše nejlepší silničářka Nikola Nosková.

V roce 2016 totiž vznikla společnost Katusha Sports, která vyrábí cyklistické oblečení. A právě ta se objeví v roce 2020 v názvu UCI ženského týmu Bigla-Katusha. 

Thomas Campana, generální ředitel společnosti Bigla Pro Cycling: „Je skvělé, že se Katusha rozhodla podporovat náš tým. Jsou dlouhodobým partnerem a podporovatelem profesionální cyklistiky a nyní budou prostřednictvím partnerství s naším týmem podporovat ženskou cyklistiku. Jsme velmi rádi, že Katusha nám nejen poskytne vyspělé cyklistické oblečení, ale také se stane druhým partnerem týmu.“ 

Alexis Schoeb, generální ředitel společnosti Katusha Sports: „Jako hlavní partner jsme prožili tři velmi úspěšné roky v rámci mužské UCI cyklistiky, a jelikož věříme v další rozvoj ženské cyklistiky, zahájili jsme projekt její podpory prostřednictvím sponzorství týmu Bigla.“ 

V prohlášení Katusha Sports, společnosti sídlící v Ženevě, se praví, že si zakládá na pověstných švýcarských hodnotách, pro něž je charakteristická kvalita, řemeslné zpracování a osobitost. Profesionální ženský tým bude sloužit jako výzkumná „laboratoř“ tak, aby  Katusha Sports nabízela vždy to nejlepší oblečení pro ženy, ať už se jedná o technologii, funkci či styl.

Hlavním partnerem zůstává Bigla, společnost sídlící ve švýcarském městěčku Biglen, zhruba 20 km východně od Bernu, která je dodavatelem integrovaných konceptů místností pro moderní pracovní prostředí a komplexních řešení pro pečovatelská a nemocniční zařízení. 

Sjezdové kolo Rocky Mountain Flatline

Prodám sjezdové kolo Rocky Mountain...

39000 ,- Více..

Brzdové botky SWISSSTOP

Prodám nové odlehčené brzdové botky firmy...

800 ,- Více..

Sedlo CUBE NUANCE SLT

Prodám nové sedlo CUBE NUANCE SLT, karbonové...

700 ,- Více..

Elektronická sada SHIMANO DURA-ACE Di2...

Prodám novou elektronickou sadu SHIMANO...

24000 ,- Více..