Křenek druhý na ČP v Motole

16.11.2021 | TJ Favorit Brno U23

Křenek druhý na ČP v Motole

Adam Křenek z Favoritu Brno obsadil výborné druhé místo v olympijském omniu v rámci prvního dílu Českého poháru na dráze, který se jel na velodromu v Praze Motole.

Adam předvedl velmi dobrý výkon. Ještě před poslední disciplínou vedl, nakonec skončil druhý. Je vidět, že už má touto dobou nějakou výkonnost, i když trénujeme teprve tři týdny a nemohlo to být úplně top. Ostatním klukům ještě něco málo chybí,“ hodnotil šéftrenér Favoritu František Trkal. Z dalších našich závodníků skončil Štěpán Široký pátý.

Barvy Favoritu Brno byly k vidění i v dalších kategoriích. Štěpán Telecký obsadil mezi juniory čtvrté místo. „Jel velice dobře, i když i u něj platí, že mu do optimální formy ještě něco chybí. Pochválil bych i Dana Vysočana, Kubu Janíčka a Viléma Vostála za aktivní pojetí,“ uvedl šéftrenér.

Mezi kadety předvedl výborný výkon Kristián Vavro, který obsadil v omniu druhé místo, Alice Mikulášková byla šestá mezi kadetkami. Další místa hned za ní braly Elen Lazarová a Martina Štefanová. V kategorii starších žáků slavil vítězství Marek Vašina a Matyáš Branč obsadil čtvrté místo a mladší žákyně Barbora Lazarová byla druhá.

Mondraker Podium RR SL, vel L, stav 100%

Nabízím tento exkluzivní Bike od Mondraker...

160000 ,- Více..

MTB Dema Auron 5.0

Velikost rámu 19“, kola 29“. Dobrý stav,...

14990 ,- Více..

Vautron Tracer Force 1x10

RÁM Vautron Tracer velikosti 17" VIDLICE...

17990 ,- Více..

IBIS silk SL Sram RED 6,5Kg XL

BIS silk SL Sram RED 6,5Kg XL Nekompromisní...

49000 ,- Více..