Rohan Dennis vyfasoval novou kozu

09.01.2020 | Jiří Vlasák, foto: Ineos

Rohan Dennis vyfasoval novou kozu

Světový šampion v časovce z roku 2019 Rohan Dennis se rozešel s předešlým týmem Bahrain-Merida údajně mj. proto, že nebyl spokojen s materiálem, který mu tým poskytoval na jeho parádní disciplínu, kterou je právě časovka. Teď by už mohl být spokojený.

Poté, co bez vysvětlení opustil Tour de France, nebyl samozřejmě týmem nominován na žádné závody. Připravoval se sám na jediný závod, kterým bylo mistrovství světa. Ovládl ho bezkonkurenčně. Ovšem na bicyklu BMC, byť stroj nenesl žádné označení. Zaměstnavatel s ním okamžitě rozvázal pracovní poměr. 

Delší dobu se spekulovalo, zda Dennis vůbec získá angažmá. Nakonec se potvrdili spekulace a podepsal s Ineosem. Dennis se nechal slyšet, že měl více nabídek, ale tahle mu přišla nejlepší s ohledem na podporu dosáhnout úspěchu na olympijských hrách a obecně naplnit jeho časovkářské ambice. 

Ineos jezdí Pinarello a Rohan před letošním mistrovstvím Austrálie, které se jelo včera a v němž nakonec skončil druhý za Lukem Durbridgem z Mitchelton-Scott, vyfasoval od Pinarella nový časovkářský speciál. 

Jeho Pinarello Bolide TT je vymalován v barvách mistra světa včetně data, kdy titul získal. Je vybaveno ráfkovými brzdami, vzadu diskové a vepředu tříramenné PRO obuté pneumatikami Continental Competition Pro Ltd. Bicykl je osazený sadou Dura-Ace Di2 a kazetou s 11 pastorky. 

Kombinézu dodalo Castelli a přilbu Kask (Bambino). 

Po domácím šampionátu odjíždí Dennis do Melbourne na testování do aerodynamického tunelu, a pak se připojí k Dylanu Van Baarlemu a Pavlu Sivakovovi, s nimiž se bude připravovat na Tour Down Under, které začíná 21. ledna.  

NOVÝ TLUMIČ CANE CREEK DOUBLE BARREL...

Prodám nový tlumič CANE CREEK DOUBLE BARREL...

8990 ,- Více..

Sedlo PROLOGO Nago Evo C3 Nack...

Nabízíme Vám nové sedlo s plnou zárukou za...

5990 ,- Více..

Kliky Campagnolo CENTAUR

Kliky Campagnolo CENTAUR 10s. délka 172,5...

1500 ,- Více..

Vidlice cyklokros Carbon pro V-Brake...

- vidlice carbon cyklokros a-head - alu...

2990 ,- Více..