Vydařené soustředění v chorvatské Poreči má za sebou Dukla Praha

13.03.2023 | TZ Team Dukla Praha, foto: Jan Brychta

Vydařené soustředění v chorvatské Poreči má za sebou Dukla Praha

Cyklistický tým juniorů Dukly Praha absolvoval pod vedením trenéra Františka Trkala dvoutýdenní kemp v chorvatské Poreči.

Po všech stránkách ho hodnotím jako vydařené. Přálo nám počasí, odtrénovali jsme vše, co jsme potřebovali. Byly tam kopce, vytrvalost i trénink v intenzitě, aby se kluci už naladili  do závodního módu,“ popsal trenér.

Kempu v Chorvatsku se zúčastnil kompletní juniorský tým Dukly ve složení Kristián Vavro, Matyáš Muroň, Vilém Vostal, Jakub Elbadri, Jan Faltýnek, Jakub Kuba, Adam Bradáč a Tomáš Novák. Skupina byla doplněná juniorkou Dukly Praha Adélou Markovou a závodnicemi Sportcomplexu Břeclav Veronikou Jadrnou a Adélou Hermanovou.

Všichni poctivě makali, z týmu cítím velkou sílu. Je dobře vyvážený a vyrovnaný. I když je jasné, že nás prověří až samotné závody,“ řekl Trkal.

Kromě tréninku jsme řešili i nějaké věci ohledně kalendáře a taky taktickou přípravu na různé situace. Samozřejmě, že tam byly i nějaké rezervy, na kterých jsme se snažili zapracovat. Nemyslím jen samotný trénink, ale i třeba jídelníček,“ prozradil trenér.

Rád bych poděkoval Dukle, že nám tento kvalitní tréninkový kemp umožnilo absolvovat, a taky celému realizačnímu týmu, který byl nedílnou součástí soustředění. Děvčata a kluci měli opravdu prvotřídní servis,“ dodal František Trkal.

V Chorvatsku proběhlo i týmové focení a v následujících dnech představíme kompletní tým juniorů Dukly Praha v rozsáhlé fotogalerii.

Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE