Zprávy z týmů - ČP v Prostějově vyšel závodníkům Favoritu na jedničku

01.07.2020 | TZ TJ Favorit Brno, Foto: TJ Favorit Brno

Zprávy z týmů - ČP v Prostějově vyšel závodníkům Favoritu na jedničku

První závod Českého poháru v dráhové cyklistice se uskutečnil o uplynulém víkendu v Prostějově. Mládež TJ Favoritu Brno vybojovala mnohá pódiová umístění a jednoznačně patřila k tomu nejlepšímu, co bylo na velodromu k vidění.

V žácích mladších stál všechny tři dny na bedně nadějný Jaroslav Hubáček, kterého v neděli doplnil na třetím místě Matyáš Branč. Excelentní sbírku tří prvních míst v průběhu tří dní předvedla žákyně Elen Lazarová, již opět v sobotu doplnila na stupních vítězů Alice Mikulášková na stříbrné příčce. Stabilní výkonnost předváděl žák Kristián Vavro. V pátek i sobotu vybojoval třetí místo, aby se i v neděli postavil na stejný stupínek se svým parťákem Michaelem Smithem v bodovacím závodě dvojic.

Kadet Štěpán Telecký předvedl mimořádný výkon společně s Milanem Kadlecem (Dukla Praha) a jako jediní si připsali okruh náskoku v disciplíně madison a zasloužené zvítězili. Krásné představení předváděli i junioři, po sobotním bronzu Štěpána Širokého vystoupali v neděli na stupně vítězů hned dva naši závodníci, které od sebe dělil pouze rakouský reprezentant na druhém místě. Zvítězil Štěpán Široký a třetí dokončil Josef Čekal. Tato dvojice pak spolu vybojovala bronz v madisonu. 

Mondraker PRIME 29+

Prodám předváděcí e-bike v perfektním stavu....

62000 ,- Více..

Cannondale supersix evo hi-mod dura ace...

prodám silniční kolo Cannondale supersix evo...

52000 ,- Více..

Mondraker Podim carbon RR

Prodám předváděcí kola v naprostém pořádku,...

73000 ,- Více..

Silniční Trek Carbon

Rychlé karbonové kolo od amerického výrobce...

23000 ,- Více..