FERDUS: VELO+ je nový standard mezi opravnými sadami

04.07.2022 | TZ Ferdus

FERDUS: VELO+ je nový standard mezi opravnými sadami

Jediný český výrobce pneu-opravných materiálů pro cykloservis uvádí na trh novinku – sadu VELO+ navazující na tradici dobře známých souprav VELO a VELO mini, které jsou už po desetiletí nedílnou součástí výbavy většiny cyklistů doma i ve světě.

Čím se VELO+ odlišuje od svých menších předchůdců? Především obsahem balení, ve kterém jsou nově dvě páky pro převléknutí patky pneumatiky přes ráfek. Kompaktní provedení z odolného plastu šetří místo a snižuje zátěž při jízdě, ještě užitečnější je ale samotné praktické využití.

Práce s pákami je natolik pohodlná a snadná, že lze duši ošetřit bez nutnosti sundání kola z vidlice, v případě snadno viditelného průpichu mimo oblast ventilku může dokonce zůstat v prostoru mezi běhounem a ráfkem.

Zapomeňte na nákup samostatného příslušenství, nebo pokoutné experimenty se šroubováky a jinými nevhodnými nástroji. VELO+ nabídne doma i na cestách vždy kompletní balíček přesně určeného nářadí a technologicky precizních materiálů.

Opravná sada VELO+ je v distribuční síti FERDUS dostupná od 1. 5. 2022 za doporučenou cenu 53 Kč bez DPH. Dodáváno včetně návodu v pevné uzavíratelné krabičce s pojistkou.

Příznivci online prostoru mohou využít QR kód s odkazem na YouTube prezentaci s praktickým předvedením.

Souprava obsahuje:

- 1x brusný papír

- 1x vulkanizační roztok D (4 ml)

- 1x záplata ZS 10 (50 x 25 mm)

- 2x záplata ZS 1 (průměr 20 mm)

- 4x záplata ZS 2 (průměr 25 mm)

- 2x plastová pákaMohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


šmrncek
Co je to za novinku, plastové montpáky se dají už léta koupit samostatně a když jednu zlomím nemusím kvůli tomu kupovat celou soupravu
07.07.2022 9:44:44
piratelu
Ta sada je pro koho? Kdo ještě lepí duše? To bylo tak dobrý před dvaceti lety...
30.07.2022 17:32:27
Potocký M.
piratelu, to stojí skutečně za zamyšlení 🤔 Jakožto OSVČ opravy a servis jizd.kol, mohu dodat. Na základě co mnohokrát vidím, jak opravují nebo již dle nich opravené zalepené duše. Zručnost lidstva jde do . . . Neboť si už tu duši zalepit neumí, samozřejmě nevím zda většina či menšina 😊 Ačkoliv tam je návod, tak někteří se snaží záplatu přilepit opačně 🤦‍♂️ A to už fakt není a ni k smíchu. Nebo například výměnu řetězu praktikují tak že si ho objednají na E-shopu tam kde je nejlacinější. A sami nasadí na kolo v délce která je ve škatulce. Tak že je většinově dlouhý (na ekola jsou schopny narvat krátký a . . .) a pak příjdou na servis že jim to nějak špatně řadí že mají asi vytahanou pružinu na přehazovačce 👀🙄🤦‍♂️
31.07.2022 12:12:16
piratelu
Miloši, to máš pravdu. Jsem zvyklý si dělat na kole všechno sám. Už 40 let. Když vidím jak jsou současní cyklisté bezradní u každé maličkosti 😱. No a pravdu máš v tom že plno všeználků chce ušetřit peníze. nakoupí na E-shopu a pak jsou v 💩
02.08.2022 17:22:13