MČR na dráze - již příští týden (Třebešín)

23.06.2020 | TZ Kovo Praha

MČR na dráze - již příští týden (Třebešín)

Prvním "pořádným" představením našich nejlepších sprinterů bude dráhový šampionát v Praze na Třebešíně, již příští týden.

Od středy do pátku se utkají nejen dospělí, ale i mládež, ve všech sprinterských disciplínách. Středu odstartuje kvalifikace na 200 metrů a následný sprint, královská disciplína celého mistrovství. Druhý den se pokračuje team sprintem a kilometrem, poslední den pak patří keirinu. Na místě bude i pestrý doprovodný program, nejen pro místní cyklistický kroužek. Tedy nejen závody odrážedel i horských kol, ale i nafukovací skákací hrad pro všechny děti z okolí. I vzhledem k atmosféře, kterou se pořadatel rozhodl zlepšit právě programem pro veřejnost, je nutná registrace předem.

Důvodem je jednak zdravotní situace, ale i nutnost oddělení právě závodního programu od fanoušků cyklistiky. Krom programu bude nachystáno občerstvení a příjemné posezení na tribuně a v okolí.

V ceně vstupného je poukázka na pivo nebo limo a drobné občerstvení, plus sponzorský dárek. Děti zaregistrované k doprovodným závodům budou mít i památeční startovní čísla se jménem.


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste