Pozvánka na Kraslický šíp první ze závodů RoadCupu 2022

22.04.2022 | TZ organizátora závodu

Pozvánka na Kraslický šíp první ze závodů RoadCupu 2022

Jarní měsíce jsou v cyklistickém světě ve znamení tradičních jednodenních klasik. Závodníci na nich absolvují dlouhé kilometry v sedle, těžký terén, prudká stoupání, peloton rozdělený větrem, kostky a nekompromisní závodění. Jen ti s nejlepší kondicí pak s kouskem štěstí projedou cílovou bránou…

Rádi bychom pozvali všechny závodníky 8. května 2022 do Kraslic, aby ochutnali alespoň kousek ze všech těchto střípků opravdové cyklistiky na našem závodě – Kraslickém šípu.

Pro letošní rok jsme vybrali oproti prvnímu ročníku poněkud jednodušší trasu – 14 km okruh, s jedním stoupáním, s jedním sjezdem, ale navíc i s úsekem kostek. Tento okruh závodníci absolvují 6krát. Na závěr závodu pak prověří jejich síly obávané stoupání na Glasberg. Je to kopec, který je svou obtížností velmi podobný slavnému Mur de Huy, na kterém se finišuje do cíle na závodě Valonský šíp.

Přijeďte poznat do Kraslic tu pravou cyklistku, alespoň na chvíli ochutnat atmosféru západního Krušnohoří a zazávodit si naplno na místech, která dokonale potrápí Vaše nohy a vryjí se Vám do paměti.

Těšíme se na Vaši účast!

SportRaces cycling team 


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste