41. ročník Kolem Maďarska

21.05.2020 | Tour de Hongrie

41. ročník Kolem Maďarska

41. ročník největšího cyklistického závodu v Maďarsku, Tour de Hongrie, se po vydání upraveného silničního kalendáře UCI bude konat od 29. srpna do 2. září. Začne současně s Tour de France.

Situace je celkem příznivá a pozitivní, protože v tomto období se nepojede žádná jiná World Tour vedle Tour de France. To znamená, že organizátoři jsou i tento rok schopni dosáhnout svého cíle - pozvat nejlepší týmy světa, aby se zúčastnily maďarského závodu.

"Upřímně, jsem opravdu šťastný. Za těchto okolností je to pro nás opravdu to nejlepší datum," řekl Karoly Eisenkrammer, hlavní organizátor Tour de Hongrie. "Zpočátku se možná může zdát divné, začít ve stejnou dobu, jako Tour de France, ale podle mého názoru je to pro nás stejně dobré, jako během Giro d'Italia. Pokud víme, tak nyní se v kalendáři nenachází jiná World Tour, kromě Tour de France, takže si myslíme, že je možné mít World a týmy i v našem závodě."

Co se týče plánované trasy, Karoly Eisenkrammer uvedl, že nechtějí měnit původní trasu, která byla vyhlášena počátkem tohoto roku v únoru. Neobvyklé období závodu (od soboty do středy) může vyžadovat jen malé úpravy, ale nic velkého.

1. etapa: Debrecen – Hajdúszoboszló (174 km)
2. etapa: Karcag – Nyíregyháza (182 km)
3. etapa: Sárospatak – Kazincbarcika (171 km)
4. etapa: Miskolc – Gyöngyös-Kékestető (178 km)
5. etapa: Esztergom – Esztergom (156 km)

MTB řazení Shimano SLX SL-M7100 12s

Zcela nové, sundané z nového kola Orbea OIZ...

549 ,- Více..

Odpružená vidlice Rock Shox XC30 Silver...

Pro kola 29” Patky pro rychloupínák Zdvih...

4490 ,- Více..

Predám úplne nový originál Kalas dres...

Mám na predaj celkom nový dres...

69 ,- Více..

MTB Haibike Q.EN 7.20

Velikost rámu 46 (L), velikost kol 27.5”....

54990 ,- Více..