Dámské bicykly na TDU

28.01.2020 | Jiří Vlasák, foto: Dave Rome

Dámské bicykly na TDU

Co jezdí pánové ve World Tour, jsme představili nedávno. Koukněme se nyní na několik dámských byciklů, které dívky sedlaly na Tour Down Under.

Tak například co jezdí Canyon SRAM Racing je zřejmé již z názvu týmu. K tomu ještě dodejme, že používají kola Zipp. Na TDU se z týmu nejlépe vedlo mladé Australance Jessice Pratt, která dokončila na 9. místě a mezi mladými byla 4.

TREK-Segafredo, který prostřednictvím Ruth Winder ovládl pořadí jednotlivkyň, sedlá samozřejmě rámy Trek, komponentovou sadu Sram a kola Bontrager.

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope, který skončil v týmové soutěži na 3. místě, používá rámy Lapierre osazené Shimanem a i kola jsou od Shimana.

Alé BTC Ljubljana vybavuje cyklistky rámy Cipollini s komponenty i koly Campagnolo.

Team Sunweb, který vyhrál týmovou soutěž a Liane Lippert skončila na 2. místě, vozí Cervélo doplněné komponenty i koly Shimano.

Americký TIBCO-Silicon Valley Bank, který na TDU bral 4. místo v týmech a 4. skončila i Lauren Stephens, přešel pro letošek ke Cannondalu, vybaveném komponenty i zapletenými sety Shimano.

Co sedlá mexické Agolico BMC, z něhož si na TDU nejlépe vedla Mexičanka Andrea Ramirez, je jasné. Bicykly osazují Shimanem a nasazují na kola DT Swiss.

Dámská Astana, od nichž byla nejlepší na 8. místě Katia Ragusa, používá stejně jako chlapi Wiliery. Osazeny jsou Shimanem a koly Corima.

gallery

Gary Fisher 29

Kvalitní celoodpružené kolo od amerického...

20000 ,- Více..

Wattmetr Quarq

Prodám wattmetr Quarq kliky 175 převody...

7500 ,- Více..

Merida Ninety Six vel. M

Výborné celoodpružené kolo, rychlé a lehké....

19000 ,- Více..

Specialized Epic L

Vynikající celoodpružené kolo, velmi rychlé...

25000 ,- Více..