Martina Sáblíková se znovu zapojí do virtuálního závodu

03.03.2021 | TZ Rouvy

Martina Sáblíková se znovu zapojí do virtuálního závodu

Také rychlobruslařka Martina Sáblíková posílí virtuální závodní pole, které se tento čtvrtek 4. března v 18:00 vydá na 18 km dlouhou virtuální trasu ROUVY na jedinečný Tourmalet.

Velmi náročná trasa (s převýšením 1335 metrů) zavede cyklisty na legendární místo, kde se v reálu odehrálo několik dramatických cyklistických soubojů. Ten čtvrteční nastane v rámci seriálu virtuálních závodů ŠKODA eCup 2021, který na ROUVY pořádá Český svaz cyklistiky.

Třetí z celkem čtyř závodů se bude opět vysílat živě. A zatímco Martina Sáblíková šlápne do pedálů trenažéru znovu ve svém obýváku a v obrazovém spojení bude na dálku, zkušená silničářka Nikola Nosková bude přímo v pražském televizním studiu. Na nejtěžší trasu seriálu se vydá taky Adam Ťoupalík, aktuální mistr ČR na silnici, který před kamerou pojede i se svým bratrem. A na dálku se zapojí i elitní biker Jan Škarnitzl. 

Přímý přenos atraktivního virtuálního závodu, který budou opět komentovat Tomáš Jílek a reprezentační trenér Tomáš Konečný, můžete od 17:45 sledovat na YouTube kanálu ROUVY a nebo také na Facebooku ROUVY.

Finálový závod seriálu, který bude zároveň prvním e-mistrovstvím České republiky, se pojede na ROUVY 25. března, na trase závodu Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš.

Dívčí dětské kolo Superior Paint 24"...

Téměř nové dívčí kolo superior, vel.24,...

4990 ,- Více..

SPECIALIZED CROSSTRAIL Expert reflex,...

velikost 19" L - na cca 170-185cm, záruka...

33333 ,- Více..

TRETRY M-WAVE MTB

AKČNÍ CENA - SLEVA 50% Zcela nové...

764 ,- Více..

Author Horizon, dámský ASL, vel. 19",...

Author Horizon ASL, ve velikosti 19" na cca...

10990 ,- Více..