Mathias Vacek (CK Příbram - Fany Gastro) byl nejrychlejší na obou mezičasech a postupně navyšoval náskok před průběžně vedoucím Petrem Kelemenem (Tudor). V cíli byl o 1:20 rychlejší a získal titul mistra republiky. Kelemen na cestě za stříbrem porazil Jakuba Ťoupalíka (Elkov Kasper), který byl o 34 sekundy pomalejší. Ťoupalík byl v souboji s týmovým kolegou Filipem Řehou (Elkov Kasper) lepší o 13 sekund. Pátý skončil Michal Rotter (ATT Investments) a šestý Pavel Bittner (DSM Development).

Novák slaví juniorský titul

Mezi českými juniory byl nejlepší Pavel Novák, působící v italském celku Trevigliese. Obhájce titulu Štěpána Teleckého z Favoritu Brno porazil o pouhých 7 sekund. Třetí Milan Kadlec (Dukla Praha) ztratil 53 sekundy a Martin Bárta (Auto Eder) 1:09.

Kvasničková nejrychlejší mezi všemi ženami

Juniorka Eliška Kvasničková (SportRaces) obhájila český titul, ale ještě zajímavější je, že na stejně dlouhé trati porazila i všechny elitní ženy. Stříbrnou juniorku Barboru Němcovou (Sportcomplex Břeclav) porazila o 1:29 a třetí Nelu Slaníkovou (Roman Kreuziger Cycling Academy) o 1:55. Nejlepší elitní žena Denisa Slámová (Cyklotrénink) si odváží dres české mistryně, ovšem i ji Kvasničková porazila o 7 sekund. Za Slámovou se na stupně vítězek dostaly také druhá Nikola Bajgerová (Force KCK Zlín) a třetí Petra Ševčíková (Dukla Praha).