ROUVY s Challenge Family přináší další virtuální indoorový tréninkový Triathlon Training Camp

15.03.2023 | TZ ROUVY

ROUVY s Challenge Family přináší další virtuální indoorový tréninkový Triathlon Training Camp

ROUVY, přední virtuální tréninková platforma pro cyklisty a triatlonisty, připravila virtuální tréninkový kemp pro triatlonisty, který startuje již tento čtvrtek, 16. března a pokračuje v neděli 19. března. Tento unikátní tréninkový kemp poskytne triatlonistům nejen doma v ČR, ale z celého světa příležitost zlepšit své výkonnostní schopnosti a připravit se na nadcházející sezónu z pohodlí svého domova.

Pro triatlonisty je březen měsícem tréninkových kempů a ROUVY s Triathlon Training Camp nabízí efektivní a pohodlný způsob, jak vylepšit výkonnostní úroveň a připravit se na venkovní sezonu. „Součástí virtuálního Triathlon Training Campu jsou nejen tréninky, výzvy a zajímavé ceny, ale třeba i skupinová jízda s Fredericem Funkem po scenérii Challenge Wales. Celý kemp vyvrcholí virtuálním závodem na trase Challenge Geraardsbergen, kterého se zúčastní i český triatlonista Petr Vabroušek,” uvedl Petr Samek, CEO ROUVY, které patří do portfolia investiční skupiny Pale Fire Capital. Registrace jsou zdarma, ROUVY poskytuje 14denní bezplatnou zkušební verzi pro nováčky a 30denní bezplatné členství v TrainingPeaks pro každého, kdo se zaregistruje na událost. 

Kampaň navazuje na Triathlon Fall Fest, první virtuální indoor cyklistický závod speciálně navržený pro triatlonisty, který ROUVY uspořádalo v září. Triatlonisté tvoří důležitou část online komunity ROUVY s více než milionem registrovaných sportovců na platformě. S potřebou pravidelného tréninkového programu po celý rok umožňuje aplikace ROUVY triatlonistům trénovat pravidelně a cvičit na mnoha trasách Challenge Family po celém světě, jako je Challenge Wanaka nebo Challenge Taiwan. 

ROUVY spolupracuje s celosvětovou triatlonovou sérií Challenge Family na tréninkovém kempu a CEO Challenge Family, Jort Vlam, uvedl, že se na něj těší: „Challenge Family je ráda, že spolupracuje s ROUVY na Triathlon Training Camp jako součást naší dlouhodobé spolupráce. Je to skvělý způsob, jak podpořit sportovce při přípravě na nadcházející sezónu a bude to také zábava, jelikož pojedou s přáteli a profesionály na ikonických trasách. Navíc to skvěle zapadá do našeho závazku "all about the athlete.

PROGRAM:

  • čtvrtek, 16. března - 19:30 : Group Ride s Fredericem Funkem na trase Challenge Wales
  • neděle, 19.března - 19:30 : Finální závod s účastí Petra Vabrouška, Frederica Funka a Christiny Ekonomi na trase Challenge Geraardsbergen.

Detaily a registrace zde.

Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE