Van Aert vyhrál první kolo

26.11.2019 | Jiří Vlasák

Bývalý šéf týmu Veranda´s Willems-Crelan Nick Nuyens zažaloval Van Aerta o náhradu škody ve výši 1,15 milionu eur. Dnes však rozhodl soud v Mechelenu ve prospěch Van Aerta, takže 25letý cyklista nebude nucen nic platit. Jenže Nuyens se může stále proti rozhodnutí soudu odvolat, takže Van Aert zcela vyhráno ještě nemá.

Jak známo, belgická superstar opustila belgický druhodivizní tým v září 2018 a přešla do Jumbo-Visma rok před skončením smlouvy s původním týmem. Van Aert opustil tým v době, kdy nebylo jasno o jeho budoucnosti, což nakonec vedlo ke spojení s Roompot-Charles, kde Nuyens zůstal šéfem.

Bývalý trojnásobný mistr světa v cyklokrosu Van Aert a nyní také hvězda silničních závodů vyjádřil svou nelibost nad tím, že nebyl informován o připravovaných změnách a fúzích. 

Van Aert nezávodil od Tour de France poté, co utrpěl ošklivé zranění na noze při pádu během časovky v Pau. Stále se zotavuje a je nepravděpodobné, že by se letos objevil na cyklokrosových tratích. Na kolo poprvé usedl začátkem listopadu.

Superior XP 919 ještě rok a půl v...

Prodám Superior XP919.Velikost rámu XL,na...

19990 ,- Více..

Merida Big Seven CF XT Edition

Ahoj známý prodává svoje kolo. Jedná se o...

45000 ,- Více..

YT INDUSTRIES, JEFFSY

Dobrý den, prodám kolo YT Jeffsy AL One 27...

40000 ,- Více..

Trek ProCaliber 9.9 SL velikost 19,5"

Prosám sezónu jeté kolo Trek ProCaliber ve...

62000 ,- Více..