Závod míru U23 zrušen

11.08.2020 | TZ a Marek Matějka

Ani v odloženém zářijovém termínu se letošní ročník Závodu míru U23 konat nebude. Pořadatelé byli nuceni kvůli přísným opatřením UCI závod odložit na příští rok.

Po Tour de l'Avenir potkal stejný osud i další prestižní podnik série Nations cup. Závod míru U23 se letos konat nebude. 

Etapový Závod míru U23 Grand Prix Jeseníky, jeden ze závodů N´Cupu Mezinárodní cyklistické unie (UCI) se letos neuskuteční. Původně se tento vrcholný podnik po mladé cyklisty měl uskutečnit 4. - 7. června, ale vzhledem ke koronavirové krizi, byl přesunut na 3. - 6. září. Nepojede se ale ani začátkem září.

"Vzhledem k pandemii spojené s Covid-19 a zařazení České republiky v některých zemích na červený seznam došlo v posledních dnech k odhlášení několika reprezentačních týmů. A také požadavky UCI na ubytování a mnoho dalších opatření, která by byla pro nás nemožná splnit, jsme se rozhodli letošní ročník zrušit," řekl z vývoje situace zklamaný Jaroslav Vašíček z Jesenická cyklistická z.s., která závod organizuje.

Organizační tým dlouho zvažoval zda riskovat a vyčkávat až do poslední chvíle a čekat na další opatření. "Ovšem nemůžeme si to dovolit vůči hotelům a dalším společnostem, které spolupracují při organizaci Závodu míru Grand Prix Jeseníky. Bylo by od nás nezodpovědné je nechat v nejistotě. Příprava letošního ročníku nás stála obrovské úsilí a velkou snahu ho uspořádat. Ale vyšší moc je proti nám. Vážení sportovní přátelé, uvidíme se v lepším roce 2021," dodal Jaroslav Vašíček.

Sidi Genius 5 Pro

Sidi Genius 5 Pro v dobrém stavu.

900 ,- Více..

BRZDY AVID X0 TRAIL

Prodám jeté čtyřpístkové brzdy Avid X0...

4490 ,- Více..

MÁLO JETÁ VIDLICE FOX RHYTHM 34

Prodám málo jetou vidlici Fox Rhythm 34....

9990 ,- Více..

KLIKY TRUVATIV HAMMERSCHMIDT S...

Prodám jeté kliky Truvativ HammerSchmidt s...

4990 ,- Více..