Zprávy z týmů - Návrat ze soustředění ve Španělsku

19.02.2021 | TZ Favorit Brno, Foto: Jan Brychta

Zprávy z týmů - Návrat ze soustředění ve Španělsku

Cyklisté silničního týmu mužů Favoritu Brno se vrátili z třítýdenního kempu ve španělské Esteponě, kde našli ideální podmínky pro trénink.

Odtrénovali jsme přesně to, co jsme chtěli. Nikdo nebyl nemocen a klimatické podmínky pro trénink byly výborné. Měli jsme s sebou i dva juniory, Štěpána Teleckého a Štěpána Širokého, kteří si pobyt ve Španělsku ještě prodloužili do konce února,“ prozradil šéftrenér Favoritu František Trkal.

S přípravou do této doby jsem spokojen, teď by bylo ideální na kvalitní trénink v teple navázat. V plánu máme na začátek března soustředění a první závody v chorvatské Poreči. S organizátory  komunikujeme. Zatím tvrdí, že se závody uskuteční, ale je tam pořád nejistota a ze dne na den se vše může změnit. Takže vymýšlím i záložní varianty. Také musíme brát v potaz i finanční stránku za testy na COVID-19, jak při vstupu na území Chorvatska, tak testy na závodech a samozřejmě při návratu zpět do České republiky. Musíme to rozseknout během příštího týdne,“ dodal šéftrenér.

Scott CR1 20

Špičkové karbonové silniční kolo od výrobce...

42000 ,- Více..

Sedlo Tune Komm-Vor

Prodám měsíc ježděné sedlo Tune Komm-Vor....

2700 ,- Více..

Přilba POC Ventral Spin AVIP

Velikost M (54-59cm), barva Zink Orange....

3699 ,- Více..

Cannondale Scalpel 29 L

Výborné rychlé a lehké celoodpružené kolo...

52000 ,- Více..