BalatonFondo: Projeďte se po trase Giro d’Italia 2022!

16.03.2023 | TZ organizátora závodu

BalatonFondo: Projeďte se po trase Giro d’Italia 2022!

BalatonFondo je organizováno na památku Velkého startu, Grande Partenza, na Giro d’Italia 2022 v Maďarsku. Účastníci pojedou po stejných plně uzavřených silnicích třetí etapy Gira, kterou v Balatonfüredu vyhrál Mark Cavendish.

Mark Cavendish (Quick-Step Alpha Vinyl) sprintoval k působivému vítězství ve 3. etapě Giro d'Italia 2022 a připsal si tak své 16. vítězství v etapě závodu v kariéře. Cavendish předstihl Arnauda Demara (Groupama-FDJ) na druhém místě a Fernanda Gaviriu (UAE Team Emirates) na třetím. Bylo to 106. vítězství Marka Cavendishe a jeho 16. vítězství na Giro d'Italia. 3. etapa Giro d’Italia se jela podél břehů Balatonu.

První BalatonFondo se bude konat 1. května 2023, startovat bude z hlavního města Balatonu, Balatonfüredu. Účastníci si mohou vybrat buď 60 km Medio Fondo nebo 140 km Gran Fondo. Gran Fondo s převýšením 1500 m v malebné krajině Národního parku Balaton a podél břehů jezera Balaton.

to

Silnice jsou plně uzavřeny pro jezdce s průměrem minimálně 30 km/h. Speciální označené auto projede trasu průměrným tempem 30 km/h. Pokud tento speciální vůz jezdce předjede, mohou pokračovat až do cíle po částečně uzavřených silnicích.

Registrace zahrnuje: 4 občerstvovací zóny, čip, startovní číslo, 1 energetický gel a lékařskou pomoc během závodu a v prostoru startu/cíle, fotky, dvě neutrální auta během závodu, jedno pro mechanické problémy a jedno pro případné vyzvednutí. Los do tomboly a možnost vyhrát velkou cenu v podobě karbonového diskového kola Bianchi Sprint a dalšího cyklistického příslušenství v hodnotě 3000 EUR.

Trofeje a ceny jsou připraveny pro muže a ženy ve věkových kategoriích 16-18, 19-39, 40-49, 50-59, 60+. Vyhlašovací ceremonie všech kategorií a tombola proběhne v Aquaparku Annagora.

Další informace naleznete na adrese: www.balatonfondo.eu


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE