Cykloškola Vojtěcha Berana – POSED, ÚCHOPY A VÝBĚR KOLA - 1. díl

14.03.2018 | Alltraining.cz

Cykloškola Vojtěcha Berana – POSED, ÚCHOPY A VÝBĚR KOLA - 1. díl

V prvním díle naší Alltraining cycling Academy vám poradíme, jak na silničním kole pohodlně sedět, držet se ve všech částech řídítek správným úchopem, v jakémkoliv terénu a za každé situace. Dále se dozvíte, jak na kole nastavit efektivně posed, aby se vám na něm sedělo pohodlně a mohli jste šlapat s vysokým výkonem bez ztráty energie.

 

CHCI PORADIT S VÝBĚREM KOLA A POSEDU

=====================================

REZERVACE KEMPŮ CYKLOŠKOLY A MALLORKY

========================================

SLEDUJTE NÁS TAKÉ:

► Web: https://www.alltraining.cz/

► Facebook : https://www.facebook.com/alltraining.cz/

Tréninkové centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana je vám opět blíž. Připravili jsme pro vás komplexní výukový seriál, kde v jednotlivých lekcích jednoduše naučíme každého cyklistu správně jezdit i trénovat na SILNIČNÍM  kole. V našem výukovém seriálu vás provedeme metodickou řadou od úplných základů, až po technicky obtížné prvky při jízdě ve skupině, které si můžete hravě osvojit na některém z našich tréninkových kempů tak, aby vaše jízda byla správná, bezpečná a hlavně i zábavná. Pro celé natáčení našeho seriálu Alltraining cycling Academy  jsme vybrali výjimečné prostředí slunné Mallorky, která nabízí ideální zázemí pro naše sportovní cyklistické kempy.  

 Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Kuře
Já bych se hrozně rád dozvěděl výhodu "zad pohodlně ohnutých do luku"
14.03.2018 18:24:43
Potocký M.
Ahoj Kuře, výhoda pohodlně ohnutých zad do luku je následující. Fizioterapeuti mají tímto zajištěn přísun práce na odstranění bolesti zad :-)) Už před řádově 35 lety mě kamarád obvodní lékař řekl. Koukej srovnat ty záda, díky tomu hrbu jezdíš výrazně pomaleji protože nemáš řádnou oporu pro pohyb nohou. Nejsem cyklista ale lékař a to musí být snad jasné každému. A měl pravdu. Bohuž dnes je doba kdy lidé více žijí jakýsi virtuální život a díky tomu se bohužel velice dobře daří šířit a vydělávat peníze na nesmyslných věcech. Horší je to o to že řada lidí co to šíří a má na tom založen příjem peněz tomu bezmezně věří :-( Navíc to co kdokoliv tady napíšem je ztráta času protože to nikdo nečte, jednak díky návštěvnosti a i tomu pokud se nemýlím že příspěvek si přečte jen ten kdo je zde registrován.
01.05.2018 9:50:21
Nik RC
Jednak díky návštěvnosti? Přes 50 000 unikátních uživatelů a skoro 300 000 návštěv za posledních šest týdnů se vám zdá málo? :-) Nám tedy ne. Diskusi si přečte každý čtenář, pokud chce ovšem přidat svůj příspěvek, přihlásit se musí, to máte pravdu ;-)
01.05.2018 20:07:05