Drama až do úplného konce, lídrem seriálu o jediný bod je Martin Boubal

05.09.2021 | Jan Kotal

Drama až do úplného konce, lídrem seriálu o jediný bod je Martin Boubal

Desátý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Dramatická koncovka až do úplného konce letošního ročníku, čeká na fanoušky a soupeře o celkové vedení. Martin Boubal se po seškrtání nejhoršího výsledku dostal o jediný bod před dosavadního lídra soutěže Jan Rybu.

Poslední dva bodované závody v Plzni tak rozhodnou o letošním vítězi GIANT LIGY PLZEŇ 2021. Do Plzně na start se opět chystá kompletní tým Rafkarna IDEA cycling, který má za sebou skvělou organizaci tradičního kriterijního závodu v Hradci Králové, který vyhrál Alois Kaňkovský a zároveň oznámil konec sportovní kariéry.

Očekáváme souboj týmů Sparty a Hello CTW o vítězství. V měsíci září se navíc bude bojovat o poslední puntíkovaný dres aktivity, který v srpnu uhájil Richard Habermann.

V dresu vedoucí závodnice kategorie ženy LIV Bohemia Sekt Cupu se představí Hana Heřmanovská (SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch). V dresu vedoucího závodníka kategorie masters uvidíme Petra Rumana (Cyklo Atom).

Pro kategorii starší žáci, kadetky, kadeti a juniorky je připraven závod Velká cena RKCA (Roman Kreuziger Cycling Academy) kde první kategorie jede závod na 15 kol od 15:45 hod. A druhá mládežnická kategorie jede závod na 30 kol od 16:20 hod. Každé třetí kolo bodovací a v průjezdu jeden bod.

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii Elite, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1 bod.

V úterý 7. září od 17:30 hod tak pokračuje 10. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2021, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži elite a masters.

 


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste