V rámci akce měsíc bezpečnosti ke každému koupenému gravel biku obdržíte špičkový radar Bryton  v hodnotě 2 990 Kč ZDARMA.

Sterba_1.jpg

Světové premiéry a novinky na festivalu

Od značky Cannondale uvidíte limitované modely Topstone Carbon, na elektronický sadách Sram Apex AXS. Pro fanoušky gravel biků s odpruženou vidlicí je zpět model Carbon Lefty. Samozřejmostí je představení všech kompletních řad Topstone a to v plné síle a skladem.

Mimochodem – všechny gravel biky budou mít speciální ceny a na některé vybrané modely, jako je třeba Topstone Carbon lefty, bude sleva ještě výraznější. Aktuální ceník NALEZNETE ZDE.

Sterba_7.jpg

GT představí dlouho očekávanou novinku Grade třetí generace v plné parádě! Po uvedení verze Grade X s odpruženou vidlicí, přichází zásadní model Grade Carbon Elite. Vstupní hliníkový model Sport doplní nová verze GT Grade COMP. Jako pomyslnou třešničku můžete obdivovat naprosto exkluzivní představení designu limitovaného modelu GT Grade Carbon LE.

 

Testujte novinky přímo na místě

Nebude chybět velká škála testovacích kol k zapůjčení a vyzkoušení. Rondo, týden po evropské premiéře pro prodejce, přesune úplnou novinku Rondo Ruut CF rovnou na festival, kde si ho bude moci omrknout i veřejnost, stejně jako spoustu dalších modelů pro rok 2024 - jako např. Ruut nové generace. 

Sterba_8.jpg

Exkluzivní náhledy a předprodeje

Superior nabídne modelové řady 2023, které budou na festivalu k prodeji – uvidíte zcela nové atraktivní barvy, které dosud nebyly na trhu! Podívat se můžete také na nová kola z modelových řad 2024, kde mimo jiné Superior uvedl úplně nové logo, tato nová kola je možné si předobjednat na příští rok. K dispozici bude mnoho testovaček ze současných modelů. I když se jedná o gravelový festival, tak nemůžeme opomenout novinky jako je XP 9.7 a XF 6.6 DC. Exkluzivně budeme mít k dispozici - jako testovací kolo novinku XF 6.6 DC.

Sterba_5.jpg

Na festivalu nebude chybět ani značka Author, která představí průřez modelů Ronin, Aura nebo Kellys se Sootem a elektrickou novinkou Theos F90 SH. Merida představí dlouho nedostupné modely Endurance i Silex ve všech velikostech.

Den „D“ – čtvrtek 21.9.

Pokud chcete zažít příjemnou atmosféru, popovídat si s cyklonadšenci a trošku si zasoutěžit, tak dorazte ve čtvrtek 21. 9.. Tento den je vrcholem celého festivalu Gravel days a můžete čekat nabitý program.

Co vás ve čtvrtek čeká?

Na festival k nám zavítá třeba Repete, známá dvojka – Mikoláš Voverka a Robin Fišer. Uvidíte přehlídku top produktů včetně speciálu pro Martina Součka, na kterém se bude účastnit závodu RAAM 2024.

Kromě toho k nám přijede, už počtvrté, skupina Urbanvelo unlimited, kterou spojuje cyklistika, cyklo technika, městská kola, fixed gear a historická kola. 

Sterba_2.jpg

Připomeňte si legendu

Součástí festivalu bude i odhalení pamětní desky Luboše Loma v 17:00, vynikajícího cyklisty, jehož sportovní i životní osud stojí za stálé připomínání. S pokorou uvítáme řadu jeho kamarádů a obdivovatelů. Společně pak vzpomeneme na společné okamžiky. 

Sterba_6.jpg

Tombola plná ohromujících cen

Jako vrchol večera vás čeká tombola s úžasnými cenami, včetně kola Superior X-Road Elite GR v hodnotě 49 990 Kč.

Sterba_10.jpg

Přijďte a buďte součástí nezapomenutelného zážitku plného cyklistických radovánek!

Sterba_4.jpg

Kde? 

Štěrba Bike, Severozápadní I 2771 / 27, Spořilov, Praha 4

Kdy?

19. - 21. 9. 2023

www.sterbabike.cz