OFFICINE MATTIO pro rok 2020

10.02.2020 | TZ Officine Mattio

OFFICINE MATTIO pro rok 2020

Nyní již tradiční italský výrobce, jehož jízdní kola jsou u nás k vidění zatím pouze sporadicky, pouští do světa novinky pro rok 2020.

První novinkou je model OM1, který je dostupný od ledna letošního roku. Jedná se o cenově nejdostupnější karbonový rám z této italské dílny. Tento pohodlný, lehký a kompaktní silniční model bude brzy představen ve speciálním článku.

Nová generace LEMMY se chystá na jaro. Podle prvních výkresů a fotek z testovaní, které probíhalo jak v tunelu, tak v Alpách, se jedná o komplexní aero model. Avšak výrobci sami aktivně závodí, proto své aerodynamické modely neženou do extrémů. A nová LEMMA tak nebude optimálně fungovat pouze ve vysokých rychlostech, ale naopak se jedná o lehké kolo s výbornými aerodynamickými vlastnostmi i při volnější jízdě.  

Stále rostoucí popularitu gravel segmentu reflektuje i OFFICINE MATTIO a výhledově se tak chystá do prodeje SAETTA gravel a elektro gravel.

Na závěr jsme pro vás připravili krátké video představující vlajkové stroje z této dílny. Jedná se o ručně vyráběné rámy, které splní i ty nejnáročnější cyklistické požadavky. Modely SL a SL-x jsou určeny pro každého milovníka adrenalinu a dobrodružství, hravě si poradí s horami, kopci, ale i rovnými cestami. Každý terén je jim vlastní.

Sám konstruktér pan Giovanni Monge k těmto modelům silničních speciálů uvedl: „S našimi techniky jsme se před třemi lety rozhodli vyrobit nejlehčí karbonový rám na kotoučové brzdy. Plánem bylo stlačit váhu rámu a vidlice pod jeden kilogram. Když jsme vyrobili první prototyp, okamžitě jsme pochopili, že najdeme způsob, jak vyrobit nejlepší uhlíkovou rámovou sadu na světě. Základem úspěchu bylo precizní a promyšlené využití kvalitního materiálu. Brzy se zrodily dva hvězdné speciály – SL a SL-x.“

OFFICINE MATTIO věří v různorodost a snaží se plnit přání všech cyklistických nadšenců. Každý má jiné cíle, očekávání a předpoklady, proto jsme sestavili speciální tým italských řemeslníků, kteří tvoří nejkvalitnější rámy, aby plnili požadavky každého z Vás. Jedinečnost a individualita je cestou, po které se značka vydala, a proto máte možnost si nakonfigurovat vlastní design a doplňky. Vaše přání jsou pro nás každodenní výzvou, posouvají nás k lepšímu, a i díky Vám děláme pokroky.

Více informací naleznete na webové stránce oficiálního dodavatele značky.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste