U Hradce Králové se otvírá specializovaná prodejna kol německé značky CUBE

25.03.2023 | TZ Cube Store

U Hradce Králové se otvírá specializovaná prodejna kol německé značky CUBE

Ve čtvrtek 23. března proběhlo slavnostní otevření CUBE STORE Hradec Králové, nové specializované prodejny značky kol CUBE. Milovníci cyklistiky z východních Čech tak nyní mají příležitost zakoupit si kompletní cyklistickou výbavu na jednom místě, a to od značky, která nabízí široký sortiment kvalitního a cenově dostupného zboží. V nové prodejně o rozloze 500 m² si zákazníci mohou otestovat veškeré zboží i objednat odborný servis a mytí kola.

Nový CUBE STORE u Hradce Králové je teprve druhou specializovanou prodejnou značky CUBE v České republice. Zákazníci v ní naleznou pestrou škálu silničních, horských a trekingových kol i elektrokol, na kterých se mohou přímo na místě svézt. Nechybí ani speciální kolekce kol a oblečení pro děti a ženy. Na své si tak přijdou jak rodiny s dětmi, tak i příležitostní jezdci nebo profesionální cyklisté. Výhodou je také dobrá dostupnost prodejny, nachází se v průmyslové zóně ve Smiřicích přímo u sjezdu č. 104 z dálnice D11.

Majitelkou prodejny je podnikatelka Markéta Pejchová, která má dlouholeté zkušenosti s prodejem cyklistického zboží. Svůj první obchod provozovala v garáži o velikosti 50 m² na okraji Hradce Králové. Spokojenost jejích zákazníků a vášeň pro byznys ji přivedly až k myšlence otevření specializované prodejny značky CUBE, o jejíž kvalitě je sama osobně přesvědčena.

„Celý rok jsem se svým týmem pracovala na otevření nové prodejny. Vybudovali jsme novou halu o rozloze 500 m², investovala jsem do nákupu velkého množství zboží, nabrala nové mechaniky a prodavače. Nicméně výsledkem je krásný, prostorný showroom, ve kterém je k vidění přes 160 různých kol a elektrokol. Součástí je také prostor pro servis a mytí kol. A já věřím, že se naše prodejna stane místem, kam budou lidé jezdit nejen nakupovat, ale také sdílet své cyklistické zážitky,“ sdělila Markéta Pejchová.

loading...

Jeden z jejích motivů pro otevření specializované prodejny byl vzrůstající zájem zákazníků o zboží značky CUBE a možnost se odborněji zaměřit na prodej elektrokol, jejichž popularita roste. S tímto prodejním trendem souhlasí i výhradní dovozce značky CUBE do České republiky: „Množství prodaných kol CUBE v Česku se každoročně navyšuje. Velký nárůst jsme zaznamenali především v oblasti elektrokol, která jsou velmi oblíbená hlavně mezi rekreačními cyklisty. V porovnání s konkurencí totiž nabízí skvělý poměr kvality, ceny a krásného designu,“ dodává Irena Krummerová, jednatelka společnosti Cyklosport RIK.

Značka CUBE byla založena v roce 1993 v Německu a na českém trhu působí od roku 1994. Její produkty lze v Česku zakoupit na více než 50 prodejních místech, z nichž právě dvě jsou specializovanými prodejnami – CUBE STORE Karlovy Vary, CUBE STORE Hradec Králové. V loňském roce firma přemístila část své zahraniční výroby z Asie do západních Čech, kde vytvořila kolem 300 nových pracovních míst. O růstu popularity značky svědčí i množství profesionálních sportovců, kteří ji důvěřují. Například belgický tým Intermarché-Circus-Wanty účastnící se Tour de France nebo britská triatlonistka Lucy Charles-Barclay, světová šampionka v Ironmanu.

 Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equator
ESI
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE