Dubnový závodní program zahájili závody Carla cupu v Jihočeské Soběslavi. Patricie Müllerová nenechala nikoho na pochybách, že je na letošní sezónu skvěle připravena a přijela si pro vítězství. V Soběslavi předvedl svoje rychlostní předpoklady také Matyáš Koblížek, který vystoupal na bronzový stupeň v elitní mužské kategorii. Na solidní výsledky dosáhli také David Karásek 6. místem mezi juniory a do top ten se ve své kategorii starších žáků probojoval Alexandr Kaniščev.

Český pohár mládeže na silnice nese pro letošní rok název Brilon cup, přičemž první dva závody proběhli v první polovině dubna. První závod se uskutečnil v Jevíčku, kde se nejvýše umístili závodníci v juniorských kategoriích. Shodně na 7. místě se umístili juniorka Eliška Grulichová a junior Vojtěch Soukup. 

Brilon cup pokračoval na druhým závodem v Náměšti nad Oslavou. Na náročné trati se skvělým výkonem prezentovala Patricie Müllerová, která si sólovou jízdou přijela pro vítězství a dobrým výkonem si pro 7. místo přijela Eliška Grulichová. 

Trenér Martin Cetkovský hodnotí výsledky velmi pozitivně: „Obě juniorky, jak Eliška, tak Patricie jsou v dobré formě. Zejména dvě jarní vítězství Patricie jsou parádním vstupem do sezóny. Vysoký standard výkonnosti předvádí junior Vojta Soukup, ale také žáci a kadeti se zlepšují závod od závodu.

Dalším programem mužů byl tradiční závod v Polské Sobótce. Dobrou formu 9. místem potvrdil Richard Holec. František Vinklárek a Matyáš Koblížek obsadili místa ve třetí desítce. 

Tým mužů má v dubnovém programu ještě dva závody ČP Škoda cup v Krásné Lípě a České Kamenici a poslední dubnovou neděli závod GP Voralberg v Rakousku. Jan Voneš a Wojciech Pszczolarski budou bojovat o olympijskou kvalifikaci v kanadském Miltonu.